Web sitesi işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Web sitesi işi

22.10.2016
24
Web sitesi işi

Bilindiği gibi hem internet hem de teknoloji son zamanlarda birlikte sürekli bir gelişim içindedir. Bu gelişim içinde olması da oldukça normal bir durumdur. Lakin bazı web siteler çok özel bir ilgi isteyerek insanları uğraştırmaktadır. Bazı insanlar ekstra gelir olsun diye farklı işler yapmak istemektedir. Özellikle bilgisayardan anlayan bir insan web sitesi de yapmayı biliyor ise internet üzerinden ilan vererek çeşitli web siteleri oluşturabilir. Oluşturulan bu web sitelerinden yüklü miktarda bir para kazancı sağlayabilir. Normal mesleği ne olursa olsun ekstra bir kazanç elde etmek isteyen bir kişi bu işi rahatlıkla yapabilir.

Sadece tek çalışma ile evdeki işler görülmemektedir. Aldıkları para ev işlerinden tutunda bazı kendi harcamalarına bile yetmediği için insanları zor durumda bırakmaktadır. İnsanlar da ekstra işler ile birlikte paralarını yükseltmek istemektedir. Hal böyle olunca da hem bilgisayardan anlıyor ve internet hakkında detaylı bilgiye sahipseniz oldukça fazla para kazanma şansınız da vardır. Para kazanmak için son zamanlarda denilen ve istenilen bilgileri girerek ya da bir web sitesi oluşturarak yüklü miktarda para kazanabilirsiniz.

Web sitesi oluşturmanın maliyeti sizden istenilen düzeye göre değişmektedir. İçeriğinin ne olacağının bilinmesi ve benzeri kategorilerde yer alan hizmetlerden dolayı da bu maliyetler değişkenlik göstermektedir. Maliyetleri de düştüğümüzde web sitesi oluşturarak rahatlıkla çok para kazanabilirsiniz. Web sitesi oluşturmak için gerekli çalışmalara ihtiyacınız vardır. Ancak bu tür araştırmaları yaparken iş aldığınız kişilerin isteklerini de bilmiyor iseniz onları da öğrenmek için araştırma yapmanız gerekmektedir. Yaptığınız bu tür araştırmalar için de siz kazançlı çıkacaksınız.

Web sitesi oluşturduktan sonra bir de ince detayları için ücret talep etme hakkınız vardır. Bu talep ettiğiniz ücretleri kazanmak için web sitesinin diğer bütün işlemlerini de yapmanız gerekmektedir. Sizler bu işlemleri yaparken oldukça fazla yorulabilirsiniz. Ancak para alacağınız için oluşturduğunuz bu web sitelerinden para kazanmanız oldukça iyi olacaktır. Web sitesi bilmek ekstra işler yapmakta oldukça önemlidir. Web sitelerinin varlığı da insanları bir o kadar etkilemektedir.

Yorumlar
 1. súndúz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istoyorum

 2. súndúz dedi ki:

  Kúrdan kína herhangi evde yapılan iş

 3. súndúz dedi ki:

  Antakya hataydayím evden iş yapmak istiyorum

 4. Erkan dedi ki:

  İş bekliyoruz bizde dönerseniz

  1. sertan dedi ki:

   iş istiyom gel beni al

 5. Yasar ozcan dedi ki:

  Eve verilecek iş ariyorum

 6. Serap gazel dedi ki:

  Evde pketleme isleri yapmk istiyoruz

 7. adem dedi ki:

  Öğrenciyim para bana lazım

 8. Aysun dedi ki:

  4 tane çocuk okumuyorum evim kira eşimin aldığı başı yetmiyor iş ihtiyacımız var daha önce deneyimim vardır paketleme işinde

 9. Eray yiğit aydın dedi ki:

  Ben Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı öğrencisiyim.Web tasarımından anlarım dreamweaver ,firework,flash gibi programlardan gif banner reklam tasarlarım.Html php bilmekteyim.

 10. Mehmet şimşek dedi ki:

  Nasıl başvuru yapabilirim acaba

 11. çiğdem dedi ki:

  bilgisayar işi yapbilirim

 12. Burak dedi ki:

  Web tasarımı yaparım

 13. Genco dedi ki:

  Sertan bitirdin beni :))))))

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.