Ütü Yaparak Evden Para Kazanma | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Ütü Yaparak Evden Para Kazanma

07.09.2016
15
Ütü Yaparak Evden Para Kazanma

Merhabalar değerli okurlarımız,

Bu yazımızda sizlerle yine bir evden para kazanma fikri ve yolunu paylaşacağız. Son yazılarımızda her ne kadar internetten para kazanımına yoğunluk vermiş olsakta evinde internet veya bilgisayar olmayanlarıda unutmak istemedik onlar içinde ayrı para kazanma yolları paylaşacağız. Bu seferki evden para kazanma yolumuz “ütü yaparak para kazanma”. Bu iş için ihtiyacınız olan malzemeler iyi bir ütü, ütü masası, askılar ve ütü kolası olacaktır. Bu gibi malzemeleri bulunduğunuz ildeki çeşitli mağazalardan veya internet üzerindeki belirli alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz.

Eğer malzemelerinizi tamamladıysanız ve bu işi yapmaya istekliyseniz sıradaki adımınız kendinize müşteri kitlesi aramak olacaktır. Bu gibi işlerde asıl müşteri kitleniz bekar erkekler ve öğrenciler olacaktır çünkü bildiğiniz gibi onların ütüyle arası pek iyi değildir :) Müşteri bulmak içinde kullanacağınız 2 adet yöntem mevcut bunlardan bir tanesi çevrenizdeki insanlar için çalışmak ki bu yöntemi seçiyorsanız çevrenizin oldukça geniş olması ve az önce belirttiğim gibi bekar erkekler veya öğrencilerden oluşması gerekmektedir. Eğer benim bu ve benzeri bir kitlem yok diyorsanız çeşitli ilanlar ve broşürler bastırıp dağıtabilirsiniz. Eğer bu fikirde hoşunuza gitmediyse maalesef yine internetten yardım almanız gerekiyor :) E haliyle, 21. yüzyıl olmuş artık her yerde olduğu gibi burada da bilgisayara ve internete ihtiyacımız var. “İnternetten nasıl müşteri kitlesi edinirim?” diye soracaksanız bunuda sizin için kısaca açıklayalım. Bu iş ile ilgili forumlarda konu açabilir, Facebookta bu gibi gruplara girip paylaşımlar yapabilirsiniz. Ama bana sorarsanız en mantıklısı Facebook üzerinden kendi ilinizi seçerek düşük meblalarla sponsorlu reklam vermeniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bunuda internet üzerinden araştırabilirsiniz. Bu şekilde iyi bir kitleye ulaşacağınıza eminim, çünkü kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez bence :)

Müşterilerinizi de bulduysanız artık hazırsınız! Evinizde oturarak veya televizyonun karşısında rahatlıkla ütülerinizi yapabilirsiniz. Memnun kalan müşeriler sürekli sizi tercih etmeye devam edecektir çünkü bu işi yapan çokta fazla insan yok, eğer küçük bir ilde yaşıyorsanız tekel bile olabilirsiniz.

Bir yazımızın daha sonuna geldik, bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, bizi takibi bırakmayın.

Yorumlar
  1. SONAY TÜRKOĞLU dedi ki:

    3 kişi sancaktepe/istanbul

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.