Tek Şerit Masa Örtüleri – Runner | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Tek Şerit Masa Örtüleri – Runner

08.04.2017
913

Şık bir yemek masası hazırlamanın yolu, doğru örtüyü seçmekten geçiyor.  Eğer yemek takımınızla uyum sağlayan bir masa örtüsü seçerseniz, bir sıfır önde başlarsınız. Masa örtüleri ise birbirinden farklı seçenekleri ile hem kalbimizi kazanıyor hem de kafamızı karıştırıyor. Son dönemde en çok moda olan masa örtü modellerinden biri ise tek şerit masa örtüleri. Siz de geç kalmadan hemen bir tane edinin.

 

Tek şerit masa örtünüzü isterseniz siyah beyaz gibi daha klasik renklerde tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, beyaz- mavi ya da beyaz – kırmızı gibi canlı renkleri seçebilirsiniz. Bu tip masa örtüsü kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta, yemek takımınızın sade ve tek renk olmasıdır. Örneğin bu masa örtüleri ile çiçekli yemek takımları kullanmaktan kaçının. Siyah beyaz bir masa örtüsünde, siyah yemek takımları hem oldukça şık hem de modern duracaktır.

Daha canlı renklerde bir örtü tercih ettiyseniz, tavsiyemiz beyaz yemek takımları kullanmanız. Peçete ve mumları ise canlı bir renkte tercih edebilirsiniz. Sarı – beyaz bir masa örtüsünde, mor renkli peçete ya da mumluklar oldukça şık ve canlı durabilir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.