Tek Renkli Masa Örtüsü Modelleri | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Tek Renkli Masa Örtüsü Modelleri

05.04.2017
1.123

Tek Renk Masa Örtüsü Modası ve  Modelleri

Yemek odanızda, bütün mobilyalar ve aksesuarlar birbirine uygun olsa dahi, vereceğiniz bir davette şıklığınızın belirleyicilerinden biri masa örtünüz olacaktır. Seçeceğiniz masa örtüsünün modeli, yemek takımınızla uyumlu olmak zorundadır. Pek çok desende masa örtüsü bulmak mümkün. Fakat sadeliğin şıklığından vazgeçmeyenler için tek renkli masa örtüsü modelleri de oldukça revaçta. Üstelik Tek Renkli Masa Örtüsü Modellerini dilerseniz runner kullanarak daha hareketli bir hale getirmeniz de mümkündür.

Beyaz ya da krem renki masa örtünüzün üzerine, mavi keten bir runner koyarak ve uçuk mavi tonların da cam bir yemek takımı kullanarak, oldukça şık ve sade bir masa oluşturabilirsiniz. Masanızı koyu lacivert çiçekler ve peçetelerle süsleyebilirsiniz.

veya turuncu renkte olan masa örtüsünüzü, beyaz yemek takımları ile kahverengi ve koyu yeşil tonlarındaki çiçeklerle bir arada kullanabilirsiniz.

Siyah tondaki masa örtünüzü ise opozit renkte bir runner ile kullanabilir ve turuncu, kırmızı ya da mor gibi baskın renklerde peçeteler kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz sade vazolar, şıklığınızı tamamlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.