Taksitle Peşinatsız Araba arıyorum | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Taksitle Peşinatsız Araba arıyorum

17.11.2020
653
Taksitle Peşinatsız Araba arıyorum

İkinci El Taksitle ve Senetle Araba Nasıl Alınır?

Artık araba piyasası iyice uçta ve zor oldu 20 binlik arabalara 40 bin oldu nerde ise ,

günden güne piyasa düsüyor ama yinede imkansızlık içinde yasarken araba acil ihtiyaç haline dönüsüyor , alım gücümüzün azaldığı bu yıllarda zamanlarda tabiki senetle peşinatsız araba almak derdine düstük her birimiz..
Kimisi bunu fırsat bilip dolandırıcılık yapıyor eksinlikle internet üzerinden kimseyekapora vermeyiniz.. gidip bizzat çevreden de bilgi alıp senetle araba alma isine girin.. ve dikkat edin sıralı senetli olsun ve kesinlikte miktarı

 
 

yazılı olsun, bir 0 sonradan atılmasın araç taksit veye bedelini mutlaka kendiniz yazın boş senet vermeyin, zaten mağduruz iyice mağdur olmayın

İnsanlar artık zamanla yarışır seviyede yaşam standardına sahip olmaya başladı. Çünkü gelişen dünya düzeninde zaman oldukça kıymetli hale geldi. İnsanlar zamanını yerinde kullanmak için çaba göstermeye başladı. Bundan dolayı bu durum için elverişli araçlar kullanmak durumunda kalmıştır.
Bu noktada en önemli yardımcı araba olarak bilinmektedir. Çünkü kişisel isteğe bağlı olarak istenildiğinde kullanıma hazır bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

insanlar artık vadeli araba satan galeriler , peşinatsız araba almak istiyorum, peşinatsız elden taksitle araba ,peşinatsız araba alma seklinde arayışlarda, çünkü alım araba almak zorlaştı

Aksi halde toplu taşıma gibi araçlar ile bir yere ulaşmak bekleme süreleri de göz önüne alınırsa oldukça zaman kaybına neden olan bir husus olarak değerlendirilmektedir.
Bundan dolayı insanlar araba almak için çaba göstermektedir. Özellikle yetersiz bütçeye sahip kişiler alternatif yöntemler denemektedir. Bunlara bakıldığında ikinci el taksitle ve senetle araba alma imkânları karşımıza çıkmaktadır.

Taksit söz konusu olduğunda bankalar ön plana çıkmakta iken, senet söz konusu olduğunda ise çeşitli aracı kuruluşlar ve internet siteleri devreye girmektedir. Bu imkânlarında araştırılarak değerlendirilmesi önem arz eden
 

bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. 

 

YİNEDE sizler için araştırdığım akadarı ile wowwo sahibinden katılım firmaları gibi sitelerde senetle peşinatsız araba otomobil araması yaparak bulabilirsiniz. ama senet imza verirken mutlaka sözleşme yapınız. daha önce alan arkadaslar aldıkları yeri ve yöntemi yorumlarda belirtirse sevinirim..

Son olarak tabiki tavsiyem kurumsal firmalar aracılığı ile biraz peşinat vererek almanız olacaktır.Çeşitli sistemleri 3-4 aydır araştırdım mesela emin otomotiv firması ile en son bugun görüştüm, dedim 60 binlik arabaya girmek istiyorum katılım sistemi ile araba sahibi olmak için bana 2 şekilde bir önerileri oldu bunlardan biri sabit ödemeli peşinatsıs  sistemi ile araba almak emin otomotiv emin evim sisteminden 60 binlik araba için peşinat vermeden aylık 2000 tl rakamla en geç 12 ay sonunda arac bedelini sizin hesabınıza atıyorlar siz araç alıp taksit ödemeye devam ediyorsunuz peşinatsız araba almak istiyorum diyorsanız bu sistem kurasız sabit sistem katılım ücreti 3 4 bin arasında .. tabi güzelce araştırmanızı tavsiye ederim.

 
bir diğer sistem ise 10 15 bin peşinat veriyorsunuz.  otomotiv araba alma  5 6 bin gibi bir katalım organizasyon ücreti alıyorlar ve bu paranın vazgeç senizde 5-6 bin gibi bir katılım ücreti rakamından %18 vergiler düstükten sonra 4-5 binin %50 sini vazgeçme anında ödüyorlar ama bu ödeme tabiki hemen olmuyor benimde bu katılım sistemlerinin sikayetvar com sitesinde okuduğum yormlardan yola çıktım,

sizlere bana bugun gelen senetle peşinatlı 5 10 bin ve peşinatsız sabit taksitli veya kura sistemi ile araç sahibi olmak için gelen teklifleri atayım, senetle araba alma işine bence girmeyin çünkü ödediğiniz peşinat boşa gidiyor.

LİSTEDE 60 BİN TL lik araba için katılım ücreti 5700 tl 1-9 ay arasında kura sistemi ile kesin çıkıyor 60 bini hesabına atıh araba almanız bekleniyor..

 

taksit tutarı 2083 iken aracı otomobili aldıktan sonra bu tutar taksidiniz 2473 tl oluyor.

toplamda 65 ödeyerek 60 bin hesaba yatıp aracınızı alıyorsunuz ama diğer senetle satan kurumlardan veya şahıslardan araba aldığınız zaman %20 30 peşinatla dersek örnek 50 binlik arabala 20 bin peşin verip kalan 30 bini 48 aya 1500 2000 seklinde bölüyorlar araç fiyatı 64 bin iken 90 bin oluyor..

 

  

 

 

 

diğer sistem ise su sekilde resmini koyalım

 

60 bin lirayık araba için sisteme giriyorsunuz sabik olarak pesinat vermeden sadece 4600 organizasyon ücreti veriyorsunuz ve 2273 tl 22 taksit ödüyorsunuz toplam ödemeniz 64650 oluyor sistem size 22 ay taksit ödeyeceksiniz en geç 12 ay içinde paranızı veriyor.

 

Geçen görüşmeye gittim sistem şu sekilde 2 top havuzu var kuralı sistemde peşinatla ve katalım ücreti ödeyerek araba almak için giriyorsunuz örnek 60 bin tl için ilk çekiliste 5 kisiye çıkıyor bu 5 kisi de aynı günde 5 aya bölünüyor ocak subat mart nisan mesela araçlarının ödemelerini o zaman alıyor, yani her ay çekiliş yok 24 kisi varsa grupta ilk ay 5 kisiye çıkıyor ve 5 ay sonra ikinci çekiliş oluyor, bunu müşterilerden saklıyorlar, gibime geliyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kafanıza takılan sorular için lütfen YORUMLA SORULARINIZI YAZINIZ ANINDA CEVAPLANACAKTIR.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.