Sıfır Araba Sahibi Olma | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Sıfır Araba Sahibi Olma

09.02.2017
14
Sıfır Araba Sahibi Olma

Şehir trafiğinden sıkıldıysanız ve yüksek faiz oranları ödemeden araba sahibi olmak istiyorsanız, bankalar tarafından sunulmakta olan kampanyalardan siz de faydalanabilirsiniz. Faizsiz araba kredisi alma kampanyalarından yararlanmak için tercih edebileceğiniz birçok farklı otomobil firması bulunuyor. Fiat, Peugeot, Ford, Toyota gibi ülkemizde satış rakamları oldukça yüksek olan araçlar da bahsetmiş odluğumuz sıfır faizli krediler ile satın alınabiliyor. 2016 yılında üretime geçmiş olan ve güncelliğini koruyan araba modellerinde bu kampanya içerisinde yer alıyor. Eğer siz de araba sahibi olmak istiyorsanız, hayalinizdeki arabaya ulaşmanız için en doğru fırsat!

Markadan markaya değişmek ile beraber genel olarak markaların sunmuş oldukları kredi avantajları 30.000 ile 50.000 lira arasına değişiklik gösteriyor. Eğer hayalinizdeki arabaya sahip olmak için yeteri kadar nakit paranız yoksa mutlaka faizsiz araba kredisi çekerek, araç sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz. Peugeot markası, kredi konusundaki en cömert araba markaları arasında yer alıyor. Peugeot bir arabaya sahip olmak istiyorsanız 45.000 liraya kadar kredi çekebilir ve ayda 545 lira olarak ödemeye başlayabilirsiniz. Firmanın üretmiş olduğu son model arabalarda da geçerli olan kampanyaların geçerlilik süresi yıl sonuna kadar olacak.

Peugeot markasına benzer olarak fırsatlar sunmakta olan diğer bir marka da Fiat olarak karşımıza çıkıyor. Hayalinizdeki Fiat araca sahip olmak istiyorsanız, 30.000 liraya kadar 20 ay vade seçenekleri ile kredi çekebilir ve bu şekilde nakit para elde edebilirsiniz. Araç markaları tarafından sunulmakta olan faiz oranları oldukça düşük olduğu için çekmiş olduğunuz kredileri geri öderken bütçenizi sarsmanıza gerek kalmayacaktır. Özellikle ödeme tarihleri geldiği zaman mutlaka geç kalmadan borçlarınızı ödemeniz gerektiğini de hatırlatmak isteriz. Düşük faiz oranları her ne kadar avantaj olarak görülse de eğer ödemelerinizi zamanında yapmazsanız, yüksek faiz oranları ile karşı karşıya kalabilir ve ödemeniz gereken borçlar ile yüzleşebilirsiniz. Araba firmaları tarafından desteklenmekte olan kredilerden faydalanmak istiyorsanız gerekli olan belgeler öğrenmek için internet üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredilerin faiz oranları markalara göre değişiklik gösterdiği için satın almak istediğiniz araba modeline uygun olan şartları incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Yorumlar
 1. Sibel dedi ki:

  Çok acil ise ihtiyacım var oğlumun tedavisi icin

 2. Cansu dedi ki:

  Bursa merkez

 3. Serap aydın yılmaz dedi ki:

  Bendeiş yapmak istiyorum

 4. Şükriye dedi ki:

  Sarıyer istinye işten yapmak istiyorumm

 5. Kezban dedi ki:

  İstanhul maltepe

 6. Ozlem dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.