Sıfır Araba Kredisi Faiz Oranları | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Sıfır Araba Kredisi Faiz Oranları

22.12.2016
14

Özellikle büyük şehirlerde toplu taşıma şartları zaman zaman ihtiyaçları karşılamadığı için özel araçlara olan ilgi son zamanlarda ciddi anlamda artış göstermiş durumda. Eğer siz de sıfır araba satın almak istiyorsanız bankalar tarafından sunulmakta olan avantajlı faiz oranları sayesinde kısa süre içerisinde nakit para elde edebilirsiniz. Özellikle sıfır arabalar için kredi çekenlere faiz vermek konusunda Denizbank ve Garanti Bankası büyük oranda avantajlı paketler ile karşımıza çıkıyor. Bankalar tarafından sunulmakta olan avantajlı kredi olanaklarından siz de yararlanmak istiyorsanız, gerekli belgeler ile beraber başvuru işlemlerinizi kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. %1.22 oranından başlamakta olan faiz oranları sayesinde sıfır araba için çekmiş olduğunuz krediyi, üzerine çok fazla borç ödemeden bankaya geri verebilir ve böylece bütçenizi zarar vermeden araba sahibi olabilirsiniz.

Sıfır arabalar için sunulmuş olan kredilerden eğer siz de faydalanmak istiyorsanız gerekli olan belgeler ile bankaları ziyaret ederek sunulmakta olan düşük faiz oranlarına sahip olan kredilerden faydalanmanız mümkün olacaktır. Arabalar için belirlenmiş olan kredi oranları oldukça düşük olduğu için 50.000 liralık çekmiş olduğunuz krediyi sadece 1.000 lira farkla geri ödemeniz mümkün oluyor. Tabi ki bahsetmiş olduğumuz bu durum bankaların kredi faiz oranlarına göre değişiklik gösteriyor. Sıfır araba konusunda en çok kullanıcılara yardımcı olan bankaların başında ise Garanti ve İş Bankası yer alıyor. Bahsetmiş olduğumuz bu bankalardan kredi çekerek siz de hayalini kurduğunuz sıfır arabaya sahip olabilirsiniz.

Bankaların büyük bir bölümü sıfır arabalar için çekmiş olduğunuz kredilere yaklaşık olarak 48 ay boyunca vade olanaklarını sunduğu için siz de çekmiş olduğunuz kredileri öderken zorlanmadan ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Uzun vadelerin bankalar tarafından mümkün kılınması, gelir düzeyi düşük olan fakat sıfır araba sahibi olmak isteyen kişiler için de büyük oranda avantajla ortaya çıkaracaktır. Sıfır araba kredisini kolay bir şekilde almak istiyorsanız kredi sicilinizin temiz olması da oldukça önemli. Çünkü bankaların büyük bir bölümü kredi sicili temiz olmayan kişilere kredi vermek konusunda oldukça ciddi bir tutum sergiliyorlar.

Yorumlar
  1. bülent dedi ki:

    Aracim var ama sıfır binek araç almak istiyordum

  2. bülent dedi ki:

    Bununla ılgili yorum lütfen

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.