Şekerbank'tan Araba İsteyenlere Kredi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Şekerbank’tan Araba İsteyenlere Kredi

23.01.2017
13

Eğer sizin de hayallerinin arasında sıfır kilometre veya ikinci el otomobiller satın almak varsa Şeker Bank’ın sunmuş olduğu taşıt kredisi sayesinde artık hayalinizdeki arabaya kısa süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Şekerbank tarafından yayınlanmakta olan kampanya sayesinde artık taşıt kredisi almak çok kolay. Şekerbank tarafından yapılmakta olan kampanya sayesinde düşük oranda faiz ödemesi ile araç sahibi olmak mümkün. Üstelik kampanyadan faydalanmak için sunmanız için gereken belgeler de oldukça kolay temin edilebilen içerikler olarak karşımıza çıkıyor. Şekerbank tarafından hazırlanmış olan kampanyadan yararlanmak için kefil şartı aranmadığı için size kefil olacak herhangi birine ihtiyaç duymadan kredi almanız mümkün hale geliyor. İhtiyaç kredileri sayesinde siz de akit paranız yoksa ve ilerde bunu ödeyeceğinizi düşünüyorsanız, araç kredileri sayesinde hayalinizdeki araca daha kolay ulaşabilirsiniz.

Özellikleri :

48 aya kadar sunulmakta olan vade seçeneklerinden kampanyaya katılmak isteyen herkes yararlanabilir.
Eğer ikinci el taşıt vergisi varsa 15 yaşında kadar olan araçlar kredilendirilmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler :

Öncelikle bankadan teslim alabileceğiniz başvuru formunu eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz gerekiyor.
Bunun yanında ise bankaya sürmek için bir kimlik fotokopisine ihtiyacınız var.
Başvuru yapan kişiye ait olan resmi gelir belgesi de sunulması gereken belgeler arasında yer alıyor.
Eğer ücretli çalışıyorsanız başvuru yaptığınız tarihten önceki son iki ay içerisinde hazırlanmış olan maaş bordrosu veya gelir yazısının imzalı birer örneğini bankaya sunmanız gerekiyor.

Eğer bahsetmiş olduğumuz belgelerin hepsine sahipseniz internet üzerinden kolay bir şekilde başvuru işlemlerinizi tamamlayabilir ve taşıt kredisini alabilirsiniz. Kampanya ile ilgili olarak fiyat ve faiz bilgileri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Şekerbank ana sayfasını ziyaret ederek internet üzerinden bilgi alabilirsiniz. Eğer internet üzerinden bankaya başvuru yapmak istemiyorsanız aynı zamanda etrafınızda bulunmakta olan en yakın Şekerbank şubesini ziyaret ederek tüm işlemleri hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bankaya gitmeden önce ihtiyacınız olan tüm belgeler eksiksiz bir şekilde tamamladığınızdan emin olursanız, başvuru ve sonuçlanma işlemleriniz çok daha kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.