Renkli Modern Mutfak Dolabı Modelleri | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Renkli Modern Mutfak Dolabı Modelleri

19.01.2017
729

Mutfak dolabı modelleri ve dekorasyonu

Mutfaktaki Gizli Kahramanlar Mutfak Dolaplarıdır

Herkese hitap eden bir mutfak dolabı mutlaka vardır

Mutfak bir kadın için en önemli ev alanlarından bir tanesidir. Bu yüzden hem kullanışlı hem de pratik olmasına her zaman özen gösterir.

Bunun için en iyi yardımcısı ise mutfak dolabı olmaktadır. Çünkü mutfak dolapları farklı ölçülerde, modellerde ve seyyar olabilmektedir.

Farklı mutfak modelleri arasında yapılacak olan en uygun tasarım yerden tasarruf edilmesini sağlayabileceği gibi aynı zamanda alanı toparlayıcı unsurdur.

 

Örneğin; küçük kare bir mutfak olduğu varsayılsın. Bu alan için üst dolap modülü olarak aydınlık bir hava katacak açık renk ve köşeli L tipi mutfak dolabı modelleri tercih edilebilir.

Alt dolap modülü içinse yine alanın en iyi değerlendirilebileceği şekilde köşeli L tipi ya da düz tezgâh modeli kullanılabilir.

Bunun yanı sıra yerleri değiştirilebilen mutfak dolabı modelleri ise ayrı bir kolaylık sağlayarak kesinlikle yüzleri güldüren eşyalardır.

Kimi mutfak dolabı ince ve uzun yapısıyla ufak bir alanda kullanım imkânı sağlar, kimisi de kısa boyu ile tezgâh görevi görerek, en olarak daha geniş ölçüye sahiptir.

Bakıldığı zaman mutfak dolabı modelleri alan kullanımına göre ihtiyaçlara kesinlikle cevap vermektedir.

Mutfak dolabı için genellikle tercih edilen renkler, kahve tonlarında olanlardır.

Kahvenin yanı sıra mor, kırmızı gibi canlı renklerde kullanılmaktadır.

Genellikle beyaz ve kahvenin bir arada kullanıldığı mutfak dolabı modelleri yeni sezon mutfak dolabı modellerinde de dikkat çekmektedir.

Ana hatlara beyazın hâkimiyetiyle birlikte kapaklarda düz kahve veya damarlı görünüme sahip açıklı koyulu kahverengi tonları uygulanabilmektedir.

Mutfak dolabı 2017 modelleri

Mutfak dolabı 2017 modelleri

Mutfak dolabı 2017 modelleri

Mutfak dolabı 2017 modelleri

Mutfak dolabı 2017 modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.