Salon Dekorasyonu Önerilerini seçtik | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Oda Dekorasyon ürünleri

05.04.2017
411

bugün sizlerle birlikte bir oda dekorasyon ürünleri incelemesi yapacağız bayağı uzun bir yazı olacak umarım sıkılmadan okuyabilirsiniz

şuan o malum hepimiz evdeyiz o yüzden artık erteleyecek mi şık kompakt üzerinde oyun odamı göstermek istedim.

Şöyle ben odam bazı mobilyalarını değiştirme asla böyle inanılmaz bir değişim olmadı ama yani benim açımdan çok geciktim.

Rahatsız oldu artık yüzler odamın eski halinin fotoğrafını da inşallah bulabilirsem göstereceğim ben koyacağım zaten o yüzden böyle karşılaştırma yapabiliriz.

Şimdi hem aslında odasına yeni eşya alacakları tasfiye olsun hem böyle işte odamızı nasıl düzenleyebiliriz.

İşte mesela benim eskiden odamda odam geniş Aman mobilyalar o kadar kullanışsızdı ki ben böyle her şeyi diğerleri takıyordum ama şimdi herşey çok daha düzenli umarım sizlere güzel fikirler verebilir.

Başlayalım o zaman odanın en güzel kısmından başlayacağım ya bir kısmı da İngiltere’den başlayıp Kenya sonundan başlayalım şimdi ay burayı kapatacağım ben neden bilmiyorum.

Mutfağın balkonuna bir kapı var buradan bu kapı beni o kadar çıkıyordu ki buraya hiçbir şey konulamıyor böyle mobilya gibi hep şöyle şu köşede ayrı olsun istiyordum ve.

Bunu da bunu gerçekleştirebilir bu da normalde bir kitaplık vardı bu kitapla da başka bir aktarma yaptım hallettim puan yanın en güzel Tarih beş iş yeri derecede zayıf gösteriyor.

Ve ben bunu eve gelince fark ettim bu kadar zayıf gösterdiğinin burası böyle yani bu kapıdan asla mutfağın balkona çıktım mı var böyle bir kapı gerçekten neden bilmi.

Burada işte böyle perdelerini burada Fak bir Çiçek bak hatırlarsın Dursun şimdimi.

Teklife ki şimdi dediğim gibi benim burada bir kitaplığım vardı ama bu yeni eşyaları koyduğumda o kadar kalabalık ve büyük geldi ki burada kitaplık ben de.

Şöyle bir şey vardı biz de dedim ki ya ben buna kitaplarım sığdırırım kitaplar üstüne çok fazla gereksiz şey varmış onları da ben hallederim gerçekten hallettim şu an burada en sevdiğim kitaplarım var ve.

Hiçbir sıkıntı yok şurada birkaç tane ajanda falan var onu halletmiş olduk buraya geçelim.

Burada gördüğünüz gibi dev bir şifonyer var üst ve emektar bir klima var o önemli değil ben buraya böyle babamın eski plakların astım şeylerle hani böyle sakız gibi olduğu deneydir.

Atıf ismiydi onun gibi şeylerle bu on plakların astım akla şu da el bir elbise Alanya’da geçen Elvis filan.

Babam aşırı meraklıymış böyle gençliğinde bu tarz şeyler hatta bizde bu plakları seç alabildiğimiz alette var ama şimdi şeyden bahsetmiyorum ya gramofon gibi de birşey değildi farklıydı artık çalışmıyor.

Bende bunları burada böyle dekor olarak kullandık burada Başkan şöyle bir resim var.

Bu küçükken benim yaptığım bir şeyden Katalog çekiminden bu çocukcağız kimin gerçekten çok büyük bir tepki ama yani yıllardır odamda havuz filmin yapıma buralara bak bunları aldım.

Bunlar böyle aslında video çekersem arka plan olur diye aldım.

Çok hoşuma gitti Peki sana dekor olarak da güzel algılar onun dışında burada kremlerim var işte bir ikitane böyle parfümü falan var bu da yine.

Nin yüz tane böyle şey mi var mi hıhı öyle bir şey bunu olacağının iti versitesi Sabancı videosuna nasıl Hey bilirsin.

Hayır bu da bana Olcan’ın hediyesi bu gerçekten çok sevdim ve o bize bunu İngiltere’den almıştı inanılmaz güzel rengi yolda biraz de koymamıştı ama cidden bayılıyorum bununla çok güzel bir kten dolandı.

Evet şimdi gelin bunu çekmecelerin bazı çekmeceleri gösteremeyeceğim gösterebileceğini çekmeceler çelimsiz ben bunlara aslında en çok size göstermek istediğim şeyler.

Şimdi buraya geldiğimizde bakın burada böyle iki tane aslında düzenleyici var fakat bunları ara en çok zor buldum ben bu ikisini de ika’dan aldı.

Fakat bunlar hikaye mağazaya gittiğinizde herhangi bölümde göremiyorum bunların nerede görebiliyorsunuz dolapların olduğu bir bölüm var iken.

Orada dolapların içerisine yerleştirmişler ama hep sen bir tane var sadece görelim diye.

Orada bir hemen görevliyle gidip konuşup bunlardan istediğinizi açıklarsanız internetten buluyor ki size bir kağıt veriyor göste çok ilginç bir süreç.

Siz kasaya gidip kağıdı verdiğinizde ödemenizi yaptıktan sonra size getiriyorlar.

Çok ilginçti o kadar çaba sarf ettim ki şunlara bulabilmek için yani çok fazla takım artık gerçekten çok seviyorum artık bunu her fırsatta söylüyorum ve böyle bir şey istiyordum birçok yerde de fiyatları çok pahalıydı hani kapıda çok uygun.

Uydu belki Hayır ama yine de çok ihtiyacım vardı şöyle şunları da gözlüklerimi koydum öyle de şu şekilde göstereyim bunlar bitti.

Kap burada yüzükler ve küpeler var burada işte böyle kutular var yani bu ikisi gerçekten çok hoşuma gitti.

Aynı zamanda bunların benzerlerini sonra ben trendi yolda bulduğum birkaç yerde bu arada.

Ama çoktan almıştım zaten bizlere bu tarz işte bu organ ayseri da düzenleyici dediğimiz Çelen hepsinin linkini bu arada açıklama kısmına bırakacağım son iki çekmeceyi kaçabilirim burada yine böyle takılar var bu sefer kutu kutu şeklinde.

Burayı da bu şekilde hallettik efendim bence.

Diğer kısmı gösteri yapmak ürün evet şimdi bunları gelip burada iki tane tablo var böyle bu destan başka bir tablo var adam çok kolay olmadığını farkettim bunu ben Trendyol’dan aldım aslında çok.

Basit birşey ama bu tarz böyle işte heykel Tanrı motifi şeyleri falan ben çok seviyorum düşündüm ama küçük çıktı aslında ama bence problem değil bunu da iki yorum aldım.

Şöyle bu çerçeveyi ayıramadık içindeki bu resimler hayranlık bunlar bir paket şeklindeydi paketten böyle yedi sekiz tane falan çıktı istediğim zaman değiştirebileceğim.

Bu yüzden çok koşmak isteyen Yılmaz Süper olur hatta önce bunu koydum sonra bunu da inovatif sarı yapıştırdım Şile yolu duvarı da hiç zarar vermemiş oluyor öyle yani şimdi.

En güzel kısmına gelebiliriz gerçekten ha bu arada bunu değil şalını aldım.

Şu kitabı da sanıyorum ki adamda aynı hattan beni iki yıl daki ürünlerin de en iyi şeyi size bırakmaya çalışacağım yerine bütün düşünürseniz kolaylıkla buldum diye onların hepsi açıklama kısmına koyacağım şimdi.

Buraya gelen iman kalmaz tamam haklısın bulmuşsun Gül şu an.

Kadar küçükse ki bu ışıkların.

Beş tanesi sözleşmeli fark etmeyeceğim problem değil dışarı çıkamıyoruz artık nasıl kaybetmiştik ve şimdi makyaj masamı en son gelen de gerçekten.

Abi iyiyim ben ben çünkü makyaj masası on iki durdum baktım bir çok yerde baktım hiçbir yerde böyle bir şey yok yani üstüne nasıl olsa bunu almak istiyorum yani bunun se tam bunu yaptı bana.

Ses dolayısıyla sabrından da belki size mutlaka bakın hiç bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim bayıldığım yani buna gerçekten çok beğendim.

Dediğim gibi birçok yerle makyaj masası bakmış sana bir şey içmesinin olaya Ayna küçük bir çekmeceli küçük diyor çok klasik geliyordu bu Süper oldu adam akarken herşey klasik olsun onu farklı olsun.

Şimdi resim tamam sizi seviyorum bu böyle bayağı ağaçtan falan yapıyor bu arada ben tahta ve ağaçtan yapılıyor bunu çekmecesini gösteriyor Küçükçekmece çok iyi oldu.

Şimdi buraya iki tane şöyle plastik düzenleyici koyduk bunların iki alınan tamam benzerlerini çok rahat dediğim gibi size lazım Trendyol linki bıraksın orada bulabilirsiniz buraya böyle kategorize ederek ten makyajınızın temelini koydu.

Şunuda göstereyim günlerdir evden yapıyorum ailesi için bir eski Kralı da duruşunu çok sarıldı.

Hergün bak unutmuşum şimdi ne diyor biliyor telaşına hergün kıyafetine uyan bileziklerim takıyorum böyle kendi yaptığım.

Burada gözden alırım geri kadar herşey böyle kategorize bir şekilde makyaj masası bile geldi.

Üstüne de böyle kendi zevkine uygun bir şekilde en çok kullandığın ürünlerle doldurmaya çalıştım dediğim gibi insanlar var mı.

Şurada böyle ufak bir tabak barışık içerisine şimdi iki yüzük eğer birşey falan koyuyorum böyle şte makyaj masına gerçekten ne yiyorum ben bayım.

Bayıldım yani ellerinize sağlık sen Ağrı hissi burada da böyle Paşam sizi koyduğu bu izler vardı ben çaldım evin diğer köşesinde nereden aldıklarını hiç bilmiyorum hem çok güzel.

Şimdi de geçen buraya ise bu da diğer şikayetimiz ve de büyük alana aynı çıktı zaten gördün.

Sadece işi çekmecelerini boyutları falan farklı bunun üzerinden şöyle iki tane çerçeve ve şu kozu bu şiddeti de hoşuna gidiyor şöyle gösteriyim.

Yani diyor ki eğer diyor kendin yanlış bir hikayede buluyorsan git diyor terket orayı çok ölü motive denmiş hatta bu çerçeve kırılmış şimdi yapıştırdım yani kullanmalısınız bu daha iyi Atelier.

Allah sizi koklar mısın çok güzel gerçekten bunlara bayılıyorum ne güzel böyle sade olduğu yüz’den gelmiş Konya da çok sevdim şimdi gelelim bunun çekmeceler en iyi çekmeyeceksen başlıyoruz kurdum.

Burada bir güven stoklamış imkanım birader diyen Yıldırım yani şimdi burada bu Çekmece biraz seni gereksiz şeyler daha var gerekli şeyler hala biraz karışık kulaklarım var.

Yine burada birkaç kategoride işte şu mesafe bir menler var vesaire.

Böyle bir Çekmece burası ikinci geçen bu ikinci çekmecem için daha doluydu bu arada ama ben bazılarını makyaj masasına taşıdığım için bazı malzemeler burası boş kaldı bu da harika bir şey.

Yerine doldurabileceğim daha işlerim falan var birkaç şey bekle çekil kız şuradan hareket çok tatlı birşey ya tüm gösterim bunun içerisinde böyle maskeler var.

Bankaların vermiş olduğu göndermiş olduğu çok katlı onu harcamaya nedense şey yapıyorum üzülüyorum hoş olur herşey çok gereksiz olacak burada işim.

Çok yaşlı çok korkuyorum her hapşurunca o kadar korkuyorum ki buradan Şurası tamamen benim videolarla alakalı malzemeleri.

İşte sağlıkta Engin Şahin İl ve Altınordu bu işi.

Burada minik kameram var falan bu öyle bir sepet geri kalan şeyler cidden gereksiz şu babamdan onların kolu varmış bir alttaki Çekmece kızları son derece.

Evde bulunması gereken ama gereksiz şeyler bu arada şayet çok daha fazla makyaj malzemesi var ama ben birçoğunu çekiliş için içeri ayırdım.

Böyle kutuladım yani şuan çekiliş iş yapmak için çok doğru bir zaman değil sanıyorum ki öyle olmadı maalesef onu da bekliyor inşallah şimdi bu odada.

En kullanışlı olan yerlerden birine geldik bu aslında.

Basıp alakalı bir kaç şey söylen bunu da kanın aldı.

Şayet ben hep hayatı da asla istiyordum aslında ama sonra farkettim ki ayak hastalık hem çok yer kaplayacak şuraya koşsam anca sarsılmaz yani zaten.

Ama bu hem hastalık ya şöyle aslında bölümleri var hem de üst parası raf.

İnanılmaz mantıklı bir şey bunu ablam görüp söylemişti bankada işçiler söylemiş şimdi buralara.

En çok kullandığım ya şu an dışarı çıkamıyorum bu yüzden kullanıyorum birkaç tane çantam olsun beni instagramdan takip ediyorsanız.

Yapmış olduğum Çan kasları da görüyorsunuz nasıl aldım yani bu çantası yapma işine sardım bir tane dişinde video çektim hatta iyi biliyor orada da iyi göstermeye çalıştım benim abim yapacak hiçbirşey yok.

Dediğim gibi böyle iş toplum onlara istediğimiz asabiliyoruz bu hastalığa bir tek şey Allah.

Birkaç şey hastamın beni böyle pijama falan varsa balık var çok da fazla doldurmak istemedim çünkü odama girildiğini dile burası gözüktüğü için.

Böyle asılsız şeyler hala üst tarafta da bir şey kırmayın.

Gülmen ve gayretin basla söyledi biz bir zamanlar mühendis olacaktım ben okulda falan gidiyorduk gerçekten böyle şey kalır bazen duruyorum çok alakasız yani bu sıfat şuan böyle kalırım yanında.

Dünyanın geldim ama ne yapacağız nereye gidersem böyle bir anlık bir farkındalıkla kendime oluyor sana dünyanın sonuna gelmişiz gibi hissediyor ben de sı şu an bana aynı şey yaşattım ne siz şimdi.

Burada da yine on iki altı yeni isim var.

Düzenleyicilerinden var ya işte burada defterlerim falan mı var kayyum firmayı böyle bir karar okulla alakalı şeyler arasında üst raflardan bir şey.

Bunu da yine evde buldum bu ara gülerin fotoğraflarından olan bir şey.

Çok güzelmiş bayıldım bunun baş hoşuma temel koydum rahmet.

Kendime bakar mısın tarihi geçirirsen yani bunun hangimizin bu evde kime ait gerçekten var iki alışalım ki.

İyi iş geldi ki artık çalışmasından önce duvar kısımdan başlı.

Şimdi burada bazı fotoğraflar şöyle ben çıkarttırmış ama para gönderen insanlar dolmuş bunları kendince böyle buraya aslın bir çok kişi böyle insan bunlar hastalık şeylerin üzerine koyuyorum tamam mı.

Yani bu ömür dolar yapıştırıcı da sevdim açıkçası bunları gelirsek şimdi bu benim ben çevre mühendisliğine adanmış bir istikrar bolca bulacaksınız ve isten alanlar bulma San.

Şu geri kalanları benim Hollanda’ya giden iki farklı üzere almış olduğu kartpostallar.

Şunlar böyle bağımlı olan eserleri devam kongresinden almıştır bunları CHRYSLER Joon’dan aldıklarım özellikle Şubat’ta Hollanda videoyu izlediyseniz bunu.

Bu resmin olduğu yerde çekiyorum hayatında gördüğü en büyük.

Eserde inanılmaz büyük de etrafı boyu korumalı birşeylerle kapatılmıştı çok çok inanılmaz yani o yüzden olmak istedim böyle bir şeyi çok seviyorum.

Hollanda ya bu ne ilkti şimdi ikinci altmış üçüncü şimdi başka biri müzeden bir şey kalmasın mı evet masamızda nasıl hiçbirşey yok kalem iyi hissetmezsin masa lambanız.

Şimdi Hatay’a bakıp bu detayı evet bu detayı da yine ben bile biliyorum da ablam olan bir nokta söyledim.

Burada cinsin fotoğraf çekiyor ben ona masfed yapmışlar insansın ben de bunu kızgınlık götürüp musunuz evet bu kadar böyle bir sanlar var insanlar kalın ha bu arada.

Çok son derece rahat fiyatı da gayet iyi ben mi kaldım Hayır tamsın.

Yatağımı odanın en güzelleri ne zaman biz de gece kalsın burada ya sabah sabah diyor ki iyi hazırlan.

Gerçekten çok rahatsız bu yüzer sevdiği kız olabilir yani ama ben inandım sonrasın açıkçası.

Evet yatağın başı anne kahveyi gerçi yerlerle aynı yıl o yüzden bir rahatsız etme çünkü şu an olur ki.

Diğer birçok şeyi böyle beyaz dokuz sonra da böyle bunun üzerine de böyle yaşıtlarım her gece bunları kaldırıyorum müsabakaya katılıyorum.

Falan filan bitti evet onarın size açısından böyle odasına yeni işe alacaklar varsa faydalı olmuştur yani gerçekte açık renk mobilya bu arada.

İnanılmaz Ferah ve geniş gösteriyor özellikle duvarlarınızda benim odam gibi böyle açık renk tonlarda olsa.

Açık renk mobilya kullanmaz ben tavsiyede tüm diğer böyle koyu kahveler işte okuyun kriler falan hakikaten basit insan böyle çoklar.

Lam olursa olsun makul standart bir fiyat.

Evet bitti umarım keyif almışsanız dediğim gibi ben ihtiyacınız olan bütün itiraz açıklama kısmına eklemeye çalışacağım birsonraki videoda görüşmek üzere hepinizi çok seviyorum hemen.

Oda Dekorasyon ürünleri Modelleri ve Oda Dekorasyon ürünleri Resimleri

Evlerin en çok kullanılan bölümlerinin başında salonlar gelmektedir. Bir diğer adı ile oturma odası da diyebileceğimiz salonlar evin en çok kullanılan bölümlerinden olduğu için dekorasyonunda daha titiz olunması gerekir. Salon dekorasyonlarının aceleye getirilmeden en kaliteli ve uygun fiyatlardaki kullanışlı eşyalardan seçilmelidir.

 

Gerek ev sakinleri ile gerekse misafirler ile huzurlu ve neşeli birliktelikler için salonların öncelikle açık renkli boyalarla boyanması gerekir. Koyu renkler ortamı karanlık ve basık gösterecektir. Bu nedenle iç açıcı olan açık ve canlı renkler seçilmelidir. Bunun yanı sıra mobilyalar için klasik renklerin yanı sıra duvar rengi ile uyumlu renklerdeki mobilyalar tercih edilmelidir. Ya da duvar enginin tam zıttı olan renkler de son derece şık duracaktır. Renkler arası uyumu yakaladıktan sonra 2. önemli konu olan sağlıklı ve rahat seçimler yapmak olacaktır. Salonlarda uzun süre kalınacağı için özellikle oturma grubunun sağlığa uygun yumuşaklıkta ve konforda olması gerekir. Mobilyaların seçiminden sonra sıra salon aydınlatmasına gelecektir. Salonlardaki ışıklandırma birden fazla seçenekte olmalıdır. İlk olarak genel aydınlatma için ışığın uygun parlaklıkta olası gerekir. Ne çok parlak olup gözleri kamaştırmalı ne de az olup ortamı oluşturmalıdır. Bazen ailecek bir film ya da herhangi bir şey izlemek için de spot lambalarla aydınlatma yapılması uygun olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra salonda muhtelif yerlere uygun büyüklükteki aksesuarlar ve diğer küçük eşyalar konulabilir. Tercihe göre ev sinema sistemleri de fazla göze batmayacak şekilde dekore edilmelidir.

Oturma Odası Dekorasyonu ve Modası

İnsanlar evlerinde en çok zamanı oturma odalarında geçirmektedirler.

Ailemizle, misafirlerimizle veya tek başımıza bu odada keyifli bir zaman geçirmek isteriz.

Bazen de yorucu bir iş gününün ardından eve geldikten sonra oturma odasında rahatlayıp ve günün yorgunluğunu atarız.

Tüm bunlar düşünüldüğü zaman oturma odası her zaman evin en gözde noktası olmuştur.

Bu yüzden dizaynına en çok dikkat edilmesi gereken odadır.

Standart oturma odası Oda Dekorasyon ürünleri yaparken dikkat etmemiz gereken birkaç hassas nokta vardır.

Öncelikle evin en ferah ve en çok ışık alan noktasını oturma odası olarak kullanmalıyız.

Bu seçimi yaptıktan sonra odanın büyüklüğüne göre mobilya seçimini yapmalıyız.

Eğer odanın boyutları küçükse mobilyaları daha açık renklerde seçmeliyiz.

Diğer taraftan odayı dizayn etmeye başlamadan önce bir odak noktası belirlememiz gerekir.

Odak noktasından sonra bir oturma grubu seçmemiz gerekir.

Evimize gelecek misafirleri de burada ağırlayacağımızdan dolayı oturma grubu seçimini iyi yapmamız gerekir.

Oturma grubu seçerken çabuk kirlenmeyen modeller seçmeliyiz.

Oturma grubu seçiminin ardından standart bir oturma odası dizaynında renk seçimi çok önemlidir.

Oda içerisinde bulunan tüm renkler bir uyum içerisinde olmalıdır.

Duvarlar, oturma grubu, zemin, perdeler, mobilyalar tüm bunların renkleri birbiriyle uyumlu olmalıdır.

Eğer bu renkler birbiriyle uyumlu olmazsa, odaya girdiğiniz anda göze hoş gelmeyen bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Bunun ardından oda içerisinde yerleşimlere dikkat etmeliyiz.

Televizyonun yeri, mobilyaların yeri ve varsa diğer eşyaların yerleri birbiriyle uyumlu olmalıdırlar.

Çağdaş Renkli Oda Dekorasyon ürünleri ve Tasarımları

Artık evlerimizin salonlarında farklılık zamanı en azından sizin diğerlerinden farkınız olsun ve evinizde o klasik renklerden vazgeçin.

Birçoğumuzun evi  krem, şampanya ve beyaz renklerden oluşuyor.

Bu renkler evimizi sade ve şık gösterse de bir zaman sonra sıkılır ve evimize renk gelsin isteriz.

Evinizde klasik renklerden vazgeçemiyorsanız bile ufak dokunuşlar salonlarımızı baştan yaratmaya yetecektir.

Salonlarımızı renklendirmek için ufakta olsa bir kaç dokunuş yapın.

Çerçeveleri boyayabilir yada rengarenk minderler yapabilirsiniz.

Renkli salon dekorasyonunda zemin rengi çok önemlidir halının rengi sizin zevkinize kalmış benim tercihim turkuazdan yana buna sizde bayılacaksınız.

Salonları renklendirirken dikkat etmeniz gereken hususlardan biride evinizi olduğunca açık renkler üzerine renklendirme yapın duvarları tek ve koyu bir renge boyamak salonunuzu renklendirmez aksine boğar buna dikkat edin.

Beyaz üzerine döşenmiş renkler, çerçeveler, saat, çiçekler,minderler çok hoş olacaktır.

Modern renkli salonlar için hazırladığımız görselde ne anlamak istediğimizi tam olarak göreceksiniz.

Değişik Oda Dekorasyon ürünleri

Farklı Salon Dekorasyonları Ev dekorasyonlarında en önemli hususların başında salonların dekorasyonu gelmektedir.

Evin dışarıya açık olan bölümü konumundaki salonlar gelen misafirlerin ağırlandığı ya da ailecek birlikte hoş sohbetlerin yapıldığı mekanlardır. Bu nedenle salon dekorasyonu daha dikkatli yapılmalıdır. Bu yazımızda en güzel salon dekorasyonları için çeşitli önerilerde bulunacağız.

 

Salon dekorasyonları, bazen yeni ev kurulurken bazen de değişiklik yapmak istendiğinde ortaya çıkan bir durumdur. Bu nedenle sık sık yapılmayacağı için iyice düşünülüp en ideal olan şekilde tasarlanmalıdır. Salon dekorasyonu modelleri bu konuda sizlere büyük yardımcı olacaktır.

Gerek web sitelerinde yer alan ürün katalogları gerek reklamlar çok sayıda salon takımları örnekleri içermektedir. Bunları iyice inceleyip salonunuza uygun tasarımları kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Bu seneki salon takımlarında şıklığın ve konforun yanı sıra sağlık açısından daha uygun olan modellerin ön plana çıktığını görmekteyiz. Böylece üzerinde uzun süre vakit geçirdiğimiz salon takımları daha sağlıklı olmaktadır.

Salon dekorasyonu önerisi olarak renklere çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Klasik renklerin modasını koruduğu ve bunun yanı sıra açık tonların hakim olacağını belirtelim. Fıstık yeşili oturma grupları, açık mavi koltuklar, turuncu perdeler ve diğer aksesuarlar…

Bu senenin salon dekorasyonunda öne çıkan renkleri bu şekilde sıralayabiliriz. Mobilyalarda eski modelleri anımsatan ürünlerin modern anlayışla yenilenmiş şekillerini de görmekteyiz. Estetik açıdan son derece şık duran bu modeller ile en güzel salon dekorasyonları kolaylıkla yapılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.