Nişan İçin Yemek Masası Fikirleri | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Nişan İçin Yemek Masası Fikirleri

15.03.2017
697

Nişan Yemek Masası Fikirleri

Bahçenizde ya da size ait bir alanda küçük çapta bir parti veya nişan gecesi gibi bir toplantı yapmayı düşünüyorsanız kokteyl masalarını kendiniz hazırlayabilirsiniz. Belden oturmalı, koyu gri elbise misali kokteyl masası mor ince tülle estetik bir dokunuş yakalayabilirsiniz. Tek renkte takılabilirsiniz. Pembe kokteyl masa örtüsü, masanın hemen alt kısmından aynı renk kumaşla sımsıkı sarmalayabilirsiniz. Masa üstünü ise, beyaz ya da mevsime uygun çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Birbiriyle uyumlu iki renk seçmelisiniz. Mesela turuncu ve krem kombinasyonu yapabilirsiniz. Koyu tonu alta seriniz, üstüne seçtiğiniz daha açık tonla şerit çekip fiyonk yapabilirsiniz. Nişan için masa fikirleri aşağıda da yer almaktadır.

Sade ve canlı bir nişan masa örtüsü ile dikkat çekici masa hazırlayabilirsiniz. Masaları çiçeklerle süslerseniz iş bitmiş  demektir.

Toprak renklerinde kokteyl tipi masa örtüsünü danteller kullanarak süsleyebilir, ağaçlara fenerler takarak romantik bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Havuz kenarında bir kokteyl vermeyi düşünüyorsanız, mavi renkte masa örtüleri kullanmalarını isteyebilirsiniz. Bu arada masa üzerinde bitkilere yer vermeyi unutmamalıyız. Bulunduğu ortamla bütünleşen sade ve şık masalar da nişan için masa fikirleri arasında olabilir.

Servis tabaklarına davetlilerinizin isimlerinin yazılı olduğu etiketler koyabilirsiniz. Hem bu sayede herhangi bir karışıklığa fırsat vermeden, oturma düzeni hakimiyetini elinizde tutmuş olursunuz.  Mumları bol bol kullanmaya devam edin. Yemek yenilen mekanın aydınlatmasını sadece bir yerden yapmak yerine mumlar veya abajurlarla farklı açılardan yapmaya çalışmalısınız.

 

 

tttttttttttt

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.