ModernMetro | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Modern Metro Durakları

14.02.2015
338
Modern Metro Durakları

g

Son yılların en büyük , güvenilir ve en hızlı araçları olan modern metrolar … Peki bu metroları kullanacak olan halkın en rahatını ve en güvenilir şekilde gitmelerini sağlayacak olan metrolar yeterli mi ? Yoksa bunun yanında insanların dikkat çekmesini sağlamak için bir şeyler katmak gerekiyor mu ? İlk zamanlar yalnızca gri beton yığınlarının arasında yolculuk eden insanları artık mecburiyetten değil tasarımlarıyla yolcu çekmeye çalışan ülkeler görebilirsiniz. Bunun en güzel kanıtını bizce İsveç vermiş, Stockholm Metro Durağı , artık yalnızca isveçlilerin ulaşımını değil artık Dünya ülkelerinden bile sırf  metro duraklarını görmek için İsveç’e gelen turistler oluyor .

Bizce metro duraklarıda modern çağın akımıyla değişmiş ve bir çok ülkede İsveç’ten örnek alarak metro duraklarını bu şekilde yapmaya başlayacaklardır.. Umarım İstanbul’da “Her yere metro her yerde metro” sloganı kapsamında bu tür metro durakları yapılır ..

Metro

paris-metro3 dunyanin-en-guzel-15-metro-istasyonu-artmanik-13 stockholm-un-cilgin-metro-istasyonlari_60533_b 53ac49f63287a3147f97f8f7 0000252629

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.