Masa Üzerine Çiçek Süsleme | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Masa Üzerine Çiçek Süsleme

03.03.2017
485

Masayı Çiçek ile  Süsleme

Masalar, ev dekorasyonunun en belirleyici parçalarından biridir. Masamızın şekli ve renginin dışında, onu hangi aksesuarlarla kullandığımız da oldukça mühimdir. Masa üzerinde kullanılacak en güzel ve hiçbir zaman modası geçmeyecek aksesuar ise çiçek olacaktır. Siz de, masanızı çiçeklerle donatarak oldukça hoş bir güntü sağlayabilirsiniz. İşin püf noktası doğru çiçeği bulmaktır.

Masa Üzerine Çiçek Süsleme için eğer boş bir masa üzerine çiçek koyacaksınız, masanızın renginin ne olduğu oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra, yapıldığı maddeninde ne olduğu oldukça önemlidir. Mesela camdan yapılmış ve ayakları metalik olan bir masa kullanıyorsanzı eğer, buna uygun çiçekler seçmeniz gerekir. Böyle bir masada da en çok beyaz ve siyah renkli çiçekler şık duracaktır.

Ahşap bir masa kullanıyorsanız eğer tonu oldukça önemlidir. Daha koyu renkli bir ahşap, daha ağır bir görünüm yaratır. Bu neden krem, mor, mürdüm kırmızı gibi tonları tercih edebilirsiniz. Açık renkli bir ahşap kullanıyorsanız eğer daha doğal bir görünüm elde etmeniz gerekir. Bunun için açık yeşiller, maviler ve pembeler masanıza güzellik katacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.