link.TL üzerinden para kazanmak | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

link.TL üzerinden para kazanmak

24.11.2016
20
link.TL üzerinden para kazanmak

Link.TL nedir ve nasıl sisteme üye olunur ?
İnternet üzerinden oldukça çok sayfa ve blog paylaşan siteler vardır. Bunların paylaşılması oldukça çok uzun link adı verilen sayılar ve harflerin bir araya gelmesi ile yapılır. Ancak daha sonradan ise bir kısaltma ile insanların oldukça fazla uzun linkleri kopyalaması yerine link kısaltılarak insanların bu eziyetten kurtulmasını sağlamaktır. Ama son zamanlarda sadece bununla da yetinilmemektedir. Ayrıca bu servisi de kullanarak sizler para kazanabilirsiniz. Ortalama 1000 ziyaretçi üzerinden belirli bir miktarda para kazanma şansınız vardır. Bundan dolayı da sizlerde bu siteye girerek sisteme üye olabilirsiniz. Hem link kısaltılarak hem de reklamlardan gerekli miktar da ücret kazanmanız mümkün olacaktır.

Ayrıca bu edindiğiniz kısa bağlantı linkini kendi sosyal hesaplarınız da paylaşarak ziyaretçileri oldukça fazla linkinize tıklamaya yönlendirebilir ve ziyaretçi sayılarını artırmış olursunuz. Ayrıca da bu sistemi eğer ki bir web siteniz var ise ona bağlayabilirsiniz. Oradaki bulunan resimleri linkleri ve ya farklı yazıları bu link yardımı ile kopyalayarak sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınız takdirde sizler de para kazanacaksınız. Bunu yaparak para kazanan kişilerin sayısı son zamanlarda oldukça fazla artış göstermiştir.

Bu link kullanımı oldukça kolay ve karlı iş olması sebebi ile web siteleri olanların daha çok tercih ettiği sistemler olmaktadır. Ayrıca da sizlere bir yenilik daha bahsedelim. Eğer ki referans sistemi olarak para kazanmak isterseniz bu işten yüzde 40’a kadar çok para kazanma şansınız vardır. Sizlerde bu sistemi kullanarak hem uzun soluklu linklerden kurtulun ve para kazanmanın yolunu açın. Böyle link.TL gibi siteler daha çoktur. Ancak en güvenilir ve en çok tercih edileni link.TL olmaktadır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bu tür uygulama ile evde oturduğunuz yerden rahatlıkla para kazanma şansınız var. Sizlerde bu şansı çok iyi bir şekilde değerlendirerek para kazanabilirsiniz. Para kazanmak internet ortamında oldukça kolaydır ancak nerede ve ne zaman para kazanacağını bilmek gerekir. Bunu da öğrenmek için internet üzerinden çeşitli açıklamaların okunarak takip edilmesi lazım. Sizlerde bunu yaparak hem bu anlattığımız gibi hem de farklı işler bularak para kazanabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Emine dedi ki:

  Evde ek is istiyorum

 2. Yeliz dedi ki:

  Biz 3 kisilik bir ekıbız.bu ısıde kolaylıkla yapabılecegımıze ınanıyoruz.elımız gayet hızlıdır.

 3. Birgül dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var

 4. çilem dedi ki:

  izmir çiğlide oturuyorum.bu işi yapmak istiyorum

 5. sevgi topcu dedi ki:

  istanbul sarıyerde 4 bayanız evde iş konusunda tecrübeliyiz ve gayet hızlıyız

 6. Sevgi dedi ki:

  Hihtiyacım var

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.