Konut ve ihtiyaç Kredisi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Konut ve ihtiyaç Kredisi

02.10.2016
15
Konut ve ihtiyaç Kredisi

– İhtiyaç kredisi imkanı
İhtiyaç finansmanı oldukça önemlidir. İnsanların günün her anında parasal sıkıntı çekmeleri muhtemeldir. Ama genel de ihtiyaç kredisi almak isteyen insanların yeni bir ürün almak ya da borç ödemek tarzında durumları söz konusudur. İnsanların bu tarz durumlarını karşılamak için bankalar ihtiyaç finansmanı sağlamaktadır. Evlenecek olan kişiler genel de bu tür kredilerden daha rahat faydalanmaktadır. Kredi faiz oranlarının uygun olması ve insanların son zamanlarda daha fazla banka araştırma yapması ile Kuveyt Türk ihtiyaç finansmanı konusunda insanların tercih ettiği banka olmaktadır. Vade oranlarının yüksek olması ile ve kredi faiz oranlarının da düşük olması kredi çekmek isteyen insanların yüzünü güldürmektedir.

İnsanlar hayatın her alanında ve herhangi bir işlerinde krediye ihtiyaç duyarlar. Bankaların onlar için hazırladıkları teklifler ile kredi çekebilirler. Lakin kendileri de faiz oranlarına karışmadan ve sadece vade sayılarını değiştirebildikleri kredi teklifleri verebilirler. Kredi teklifi veren kişiler faiz oranlarında ziyade ödeyecekleri taksit sayısının da kredi vade sayıları ile doğru orantılı olduklarını bilirler. Kredi faiz oranlarını bu sayede doğru orantılı olması ne kadar çok vade talep ederler ise ödeyecekleri tutar o kadar az ve ne kadar çok vadeden feragat ederler ise ödeyecekleri kredi tutarı fazla olacaktır. Bunun bilincinde olarak teklif yapmaları insanların ihtiyaç kredilerini doğru çekmelerine yardımcı olacaktır. Bazı insanları da elindeki aylık ödeme koşullarına istinaden teklif yapmaktadır.

– Konut Kredisi imkanı
Konut kredisi çekmek isteyen kişiler son zamanlarda oldukça fazla olmaktadır. Kredi veren bankaların faiz oranları onlar için oldukça önemlidir. Ayrıca faiz oranlarından ziyade bankaların vade sayıları ve verebilecekleri kredi miktarları da önemlidir. Evi bulan bir kişi o eve uygun kredi çekmek isteyecektir. Lakin bazı bankalar ekspertiz ücretlerinin fazla alması ve masrafların fazla olması sebebi ile kredinin tamamı çıkmamaktadır. Açık olunca da o konutu satın alma işlemleri askıda kalacaktır. Artık son zamanlarda Kuveyt Türk konut finansmanı insanların konut kredisini çekmesi konusunda oldukça çok yardımcı olmaktadır. Kredi faiz oranları ve masraf oranlarının oldukça az olması önemlidir. Sizlere örnek bir kredi ile açıklayalım.

– Bankadan çekeceğiniz konut finansmanı kredisi tutarı: 100.000 TL
Vade tutarı : 120 Ay
Faiz oranı : 1,09 %
– Bu özellikte kredi çekmek isterseniz eğer;
Geri ödenecek toplam tutar : 179.739,56 TL
Ödenecek aylık taksit tutarı : 1.497,83TL
– Ayrıca tahsis ücreti de oldukça düşüktür. 500 TL bir masrafı sizden almaktadır. Diğer bankalar gibi yüklü tahsis ücretleri banka da mevcut değildir. Kredi çekmek için başvuran kişiler bu imkânları ve oranları görünce bankadan kesinlikle kredi çekmek isteyecektir. Diğer bankalara oranla faiz oranını düşük olması ve konut finansmanı adı altında bir finansman sağlanması müşterilerinin ilgisini çekmektedir. İnsanların ev sahibi olmasında büyük etken bu tür kredilerin verilmesi olmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.