izmir'de Evde Ek iş | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

izmir’de Evde Ek iş

07.12.2016
20
izmir’de Evde Ek iş

Egenin Antalya’sı olan bir şehir düşünün. Git gide nüfusu artmakta olan bir şehir. Nüfus arttıkça iş isteğininde arttığı ve buna oranla iş olanaklarının da artmaya başlaması yıl içinde görülmüştür. Hem şirketler de hem de evde iş yapmak isteyenlere bir fırsat tanınmıştır. Bizim ilgilendiğimiz bölüm ise evde ek iş. Bilinir ki ev hanımları her zaman evde yapacak iş bulamadıklarından dert yanarlar ve evde çok zamanlarının olduğunu ve hepsinin de yatarak geçtiğini söylerler. İşte bu konulardan dert yanan ev hanımlarına bir şans doğuyor bu evde yapılan ek işlerle. Sadece ev hanımları içinde geçerli değil tabi ki bu tür işler. İnsanların hepsi paraya ihtiyaç duyarlar sizde paraya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bu tür işlerden faydalanabilirsiniz.

Evde ek işler ev hanımları için hem kendi paralarını kazanma şansı verir hem de eşlerine yardımcı olmalarına yardımcı olur. Peki nasıl yapacaksınız bu evde ek iş işlerini? İnternetten yapacak olduğunuz küçük çaplı araştırma ile başvuru yapabilir ya da yine internetten yapacak olduğunuz telefon numaralarıyla firma yetkilisi bir kişiye ulaşıp onunla da irtibat kurabilirsiniz. Başvuru sonrası firmanın size paketlenmesi için göndermiş olduğu herhangi bir malzemeyi -bunlar tarçın da olabilir düğme de olabilir daha böyle çeşitlendirilebilir- ayırıp paketlemesine başlamanız lazım. Ne kadar hızlı hareket ederseniz bu sizin için artı puan demektir. Hızlı hareket ederseniz hafta içinde ki gelirinizi arttırabilir ve zamanınızdan da kazanç sağlayabilirsiniz.

Alacağınız ücrete gelecek olursak firmaların belirlediği ücretten fazla ya da az almak size ve yaptığınız işe bağlı. Bir ayda yapacağınız işi iki hafta da yapabilirseniz işten geliriniz artar ama olurda bir ayda yapacağınız işi bir buçuk ayda yaparsanız firma sizin paranızdan kesinti yapabilir. Bu yüzden size elinizin uyduğu yapabileceğiniz işleri tercih etmenizi öneriyoruz.

evde Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bazı firmaların verdiği işi zamanında teslim etmezseniz size tekrar iş vermeyebilir bunu da göze alarak işe başlamanızı tavsiye ediyoruz. Bu tür işleri illa tek başınıza yapmanıza gerek yok grup kurarak arkadaşlarınıza da iş imkanı sunabilirsiniz.

Yorumlar
 1. GÖKHAN dedi ki:

  Tecrübem var daha öncede izmir ayakkabı sitesinde bayan terlik işi yapıyordum evde 3 kişiykişiyiz rahatlıkla yetiştirilir işler sorunsuz ve zaman kaybı olmaz…. gökhan bayraktar cep numaran 0541 737 54 56

 2. emel dedi ki:

  iş verenle nasıl irtibata geçebilirim ?

 3. Samet dedi ki:

  Benimde ek ise ihtiyacim var dönüş yaparsaniz sevinirim 5075626137

 4. Manolya dedi ki:

  Iş verenle nasililetisime gecebilirz

 5. Esin dedi ki:

  Ögrenciyim işe ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Nergül Yaşar dedi ki:

  ….

 7. Arzu Bektaş dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var

 8. Selda dedi ki:

  Bende evde iş istiyorum hazırda 5 kişilik ekibim var

 9. Öznur dedi ki:

  Kirada oturuyoruz eşim asgari ücret ile çalışıyor ona destek olmak için ek iş yapmak istiyorum..

 10. Yeşim dedi ki:

  Öğrenciyim ve paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim izmir Güzelbahçe

 11. AYSEL dedi ki:

  Çok ihtiyacım var lutfen

 12. Bahriye dedi ki:

  Ise ihtiyacım var ev kredisi ödüyorum çok ihtiyacım var

 13. Arzu dedi ki:

  İzmir Gaziemir bu işi yapmak istiyorum ????

 14. Sevgi dedi ki:

  Mordogan / İzmir evde ek is yapmak istiyorum düğme …toka …poşet katlama bileklik yapma….ve benzeri paketleme isleri….

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.