Evde Toplu İğne Paketleme İşi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Toplu İğne Paketleme İşi

11.03.2017
7
Evde Toplu İğne Paketleme İşi

Evde Toplu İğne Paketleme

İnsanların günlük hayatında karşılaştıkları sorunların en başında yer alan konu iş bulma konusudur.  Çoğu insan kendine uygun iyi bir iş bulamamaktan yakınmaktadır. Bu aşamadan sonra zaman içinde iyi bir iş bulmak konusunda umudunu kaybedenler yavaş yavaş ne iş olsa yaparım yargısına evrilirler. Bu aşamada internet üzerinden kısa bir araştırma yapıldığında evde toplu iğne paketleme işi iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkar. Bu işin pek çok artı yönü mevcuttur. Bunlardan ilki evinizden çıkmadan ev ortamında çalışmanıza izin vermesidir. Ayrıca ekstra yol ücreti ya da başınızda bekleyen bir patronun olmaması da diğer artı yönlerinden bazılarıdır. İşini iyi yapan ve kaliteli bir firmayla çalıştığınız takdirde herhangi bir olumsuzluk yaşamayacağınız kesindir.

İşsizliğe Pratik Çözüm Evde Toplu İğne Paketleme İşi

Ülkemizde işsizlik oranları ortadadır. Bu işsizlik ortamında insanların kalıcı bir iş bulması neredeyse imkansız bir hal almıştır. İş bulan kişilerin de aldıkları maaş ile ev geçindirmek de oldukça zordur. Bu kadar sıkıntılı bir durum karşısında insanlar ek iş arayışına girmektedir. Bu ek işlerden biri de evde yapılan ve evde toplu iğne paketlemeişi olarak adlandırılan işlerdir. Bu işi yapmaya karar verdiyseniz öncelikle işi nasıl yapacağınız konusunda araştırma yapmalısınız. Bu noktada internetten faydalanmak iyi bir alternatif olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu iş zor yapılan bir iş değildir.

Toplu İğne Paketlemek Ne Kadar Kazandırır?

Şüphesiz ki herkes yapacağı işin karşılığında ne kadar para kazanacağını merak etmektedir. Toplu iğne paketleme işin de çalışacak olanlar ne kadar kazanacaklarını merak etmektedirler. Bunun net bir rakamı olmamakla beraber kazanacağınız para sizin performansınızla alakalı olacağını bilmeniz gerekiyor. Bu bağlamda 2 bin ile 2 bin beş yüz liraya kadar para kazanmanız mümkündür. Bu işe başladığınızda anlaştığınız firma sizden ortalama olarak ayda 4 bin adet paketlenmiş halde iğneyi hazırlamanız istenecektir. Bu da yaklaşık 2 bin liraya tekabül etmektedir. Şayet bu işi tek başınıza değil de aile fertleriyle beraber yapacak olursanız, çok daha fazla sayıda toplu iğne paketleyebilirsiniz. Bu da çok daha fazla miktarda para kazanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Etiketler:

Yorumlar
  1. derya dedi ki:

    merhaba istanbulbeyoğlunun tophanede oturuyorum bende ek iş yapmak istiyorum

  2. Buse Sezgin dedi ki:

    Yeni evlendim.Borcumuz var ve paraya ihtiyacimiz var.Calismiyorum tum gunumu bu ise ayirip calisabilirim.Acil yardimci olursaniz sevinirim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.