İş Bankası Araç kredisi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

İş Bankası Araç kredisi

09.10.2016
15

Taşıt almak isteyen birçok insan vardır. Bu insanların geneli peşin para ile değil de kredi çekerek taşıt almak isterler. Aslında taşıt almak için birden fazla kredi çekme seçenekleri vardır. Bu seçenekleri sizlere yazalım.
– Önden belirli bir miktarda peşinat vererek daha sonradan kalan kredi taksitlendirilebilir.
– Kredinin tutarı ne olursa olsun bankadan o kadar kredi talep edebilirsiniz.
– Bankanın ya da taşıt alınacak galerinin istediğini en düşük seviyedeki ön peşinatı vererek gerisini en uygun koşullar ile taksitlendirmek.

Bu saydığımız seçenekler oldukça çok kullanılan seçenekler olmaktadır. Kredi çekerken aslında hangi bankadan kredi çektiğinizi bir o kadar önemlidir. Kredi faizleri kredi imkânları da sizin geri ödeme süresi talebinizi etkiler. Geri ödeme süresi yöntemi ise oldukça önemli bir diğer etkendir. Ne kadar çok kısa sürede kredinizi geri öderseniz eğer bir o kadar faiz ödemekten kurtulmuş olursunuz.
Son zamanlarda oldukça fazla taşıt kredisi hususunda olanak sağlayan bir bankayı hep beraber inceleyelim. İş bankası taşıt kredisi konusunda müşterilerine faiz oranlarını esnek sunmaktadır. Faiz oranları ve ödeme süresi yöntemlerini inceleyelim.

Öncelikle örnek bir kredi çekerek işe başlayalım.
Kredi türü: Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi
– Kredi tutarı: 20,000 TL
– Kredi Vadesi: 36 Ay
– Kredi kesintisi: 1,485,00 TL ( bu kesintilerin içinde tahsis ücreti: 105,00 TL – taşınır ve taşınmaz rehin tesis, 1,380,00 TL Kasko Sigortası )
– Geri ödenen kredi tutarı (Faiz İle Birlikte) : 27.081,72 TL
– Aylık Taksit Tutarı: 752,27 TL
– Faiz Oranı: 1,45 %
Kredi Faiz oranları konusunda en düşük faiz veren banka iş bankası olmaktadır. 20.000 TL kredi çekerseniz eğer kredi faiz oranı, aylık taksit oranı, geri ödenen kredi oranı hakkında yukarıda detaylı bilgilendirme yaptık. Eğer ki siz kredi vadesini biraz daha azaltırsanız eğer krediye ödeyeceğiniz faiz tutarı biraz daha azalacaktır. Eğer ki tam tersi artırıma giderseniz eğer krediye ödediğiniz faiz oranı artacaktır.

Yorumlar
  1. Mert dedi ki:

    Nasıl bır arastırma yaptınız acaba su anda 1.45 faız oranı pıyasa ortalamasının cok ustunde 36 ay tasıt kredılerınde kasko zorunlulugu olmamakla bırlıkte pıyasada 1.20-1.25 arasında oran bulmak mumkun.
    Saygılar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.