Evim Güzel Evim

Harika Perde Modelleri Dekorasyon Örnekleri

07.04.2020
325

En Güzel ve Farklı Perde Modelleri Dekorasyon Örnekleri

Bu dekorasyonları görünce içiniz açılacak, güzel duygular hissiyatına kapılacaksınız.

Bazı iç ve dış mekanlarımızda bulunan perde modelleri uygulana çok güzel dekorasyon çalışmalarını bu fotoğraf galerimizde bir araya getirdik.

Galerimizdeki perde modelleri örneklerindeki yumuşak hatlar ve seçilen yumuşak renkler dikkat çekmektedir.

Mekanlarda renk geçişleri  gerçekten çok güzel sağlanmış.perde modelleri sizde evinizde uygulayabilirsiniz

Bununla beraber özenle seçilmiş çok şık aksesuarlarla eşsiz bir zenginlik verilmiş yapılan çalışmalara.ve perde modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Her zaman gördüğümüz, her yerden bulabileceğimiz, perde modelleri ve  Eşya ve aksesuarların bir araya getirilmesiyle ancak bu kadar güzel mekanlar yapılabilirdi.

Siz de evinizi dekore ederken fotoğraf galerisindeki örneklerden ilham alabilirsiniz.

Farklı ve Modern Ev Dekorasyonu Perde Modeli Seçimi

Evimi acaba nasıl dekora etmeyelim, acaba şu türde yapsam nasıl olur derken çareyi internet de bulabiliyoruz bazen ev dekorasyonları fikirleri 2 fotoğraf galerimizde ki fotoğraflardan esinlenerek güzel tasarımları kafanızda canlandırmak, meydana getirmeniz uyumlu gözüküyor her yerden ayrı ayrı olarak alınan bu fotoğrafları sizler için bir araya getirdik ve böyle bir fotoğraf galerisi oluşturmaya kararı aldık gördüğünüz gibi birbirinden farklı, çeşit çeşit dekorasyon örnekleri bulunmaktadır üstte de belirttiğimiz gibi bu dekorasyon fikirlerinden yararlanarak güzel dekorasyon örnekleri çıkartabilirsiniz veya bu tarz da dekorasyonlar da yapabilirsiniz artık size kalmış bir şey galerimizde bir evde bulunan bütün odalar hakkında örneklemeler yapılmıştır.

Romantik Mekan Dekorasyonu Fikirleri ve Perde Modelleri 

Aşk, sevgi yaşamımız boyunca tadacağımız en güzel duygu değil mi ?

Birisi çıkar ve hayatının merkezi oluverir her anınızda onu düşünür her şeyde o gelir aklınıza.

Onun için en güzel kıyafetleri giyer  ve en güzel yemekleri yapmaya çalışırsınız bilmediğiniz halde 🙂

Siz onun için bir şeyler yapmaya çabalarken karşınızdaki de buna karşılıksız kalamaz ve erkeklerden çok beklemediğimiz bir hareket ‘Romantik Ortamlar‘ evet romantik ortam hazırlamaya çabalarlar ve birçoğu hüsranla bitmez çünkü istedikleri zaman her şeyi çok iyi yapabilirler.

Umarım bu yazımız bayanlardan çok baylara ulaşır çünkü bu resimler onların çok işine yarayacak ve size birkaç romantik ortam hazırlarken öneriler;

Romantik bir yemek

Mum mutlaka olması gerekir

Eğer açık alandaysanız kırmızının aksine beyaz ve pembe güller

Birlikte çekildiğiniz fotoğraf albümü

Tabii ki aşk şarkısı ( sesinize güveniyorsanız siz söyleyebilirsiniz )

Beyazdan Hoşlananlara Dekorasyon Önerileri

Koltuk veya halılarının çabuk kirlenmesinden, sehpalarındaki tozun kendini belli etmesinden rahatsızlık duymadan beyaz rengi tercih edenler, genelde hijyene önem verirler. Evlerinde salon, mutfak ve banyo ağırlıklı olmak üzere beyazdan faydalananların, evlerine modern bir hava kattığını söyleyebiliriz. Mobilya ve aksesuarların tamamını beyaz seçip duvar rengiyle, yer döşemesiyle mekâna renk katmak da bir diğer seçenektir. Bej renkli kilim ve koltuklar, yine beyaz döşenmiş salonlara uyum sağlayacaktır.

Beyazı Farklı Renklerle Kombinleyin

Özellikle ılıman iklimin hakim olduğu şehirlerde yazlık bir etki yaratan beyaz, bulunduğu mekâna genişlik ve sakinlik de katar. Doğru tonlarla beyazın kırılması, farklı renk tablolarla, minder veya kilimle kombin edilmesi, ruh hali üzerindeki olumlu etkileri de arttırır. Mor, turuncu, sarı gibi renklerde tercih edilecek olan minderler veya koltuk şalları, ortamın havasını bir anda değiştirir.

 

Ayrıca bu renklerin motivasyon, moral, yaratıcılık, başarı yönünde de kişiyi desteklediği bilinmektedir. Siyah ile olan uyumu da çoğu insan tarafından kullanılmaktadır. Beyaz koltukların üzerine yerleştirilecek olan siyah beyaz desenli minderlerle salona çağdaş bir hava katmak mümkündür. Daha bohem dekorasyonlardan hoşlananlar ise kırmızının tonları, turuncu ve yeşilin tonlarıyla bej koltuklarını kırabilirler. Ayrıca bu renklerdeki tablolarla duvarlarında bir canlılık da yaratabilirler. Duvarlara yerleştirilecek olan minik beyaz raflar, bunların üzerine konulacak olan kitap ve küçük süs bitkileri de ortamı genç bir hale sokar.

 

 

Küçük Evlerde Beyaz Tercihi

Metrekaresi küçük olan evlerde açık renklerin kullanılması, bu evleri olduğundan daha büyük gösterecektir. Özellikle küçük salonlar dekore edilirken beyazdan yararlanılabilir. Hem ortama aydınlık katar hem de salonu kalabalıktan uzaklaştırır. Beyazın ahşapla da uyum sağladığı bilinmektedir. Ahşap masalarla ve sehpalarla, ahşap biblolarla salonu desteklemek, country tarza yakın bir etki yaratacaktır.

 

Renk uyumu konusunda zorlanan, halıyla perdenin, koltukla minderlerin rengini uydururken kararsız kalanlar beyazı tercih edebilirler. perde modelleri ve fiyatları Evi dekore ederken bu yönden kişiye kolaylık sağlayacağı aşikârdır. Beyaz renk ayrıca pencere sayısı az olan veya pencere boyutları küçük olan odaların daha aydınlık görünmesine de yardımcı olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.