Evinizi değiştirecek dekarasyon önerileri | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evinizi değiştirecek dekarasyon önerileri

Evinizi değiştirecek dekarasyon önerileri

bazı zamanlar

farklılık yaratmak isteyebilirsiniz. evinizin tüm havasını yenileyerek yeni bir görünüm sahip olmak istiyorsanız dekorasyonda bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

ev dekorasyonunu güncellemek amacıyla bütün mobilyaları değiştirmek zor  prosedür olacağından belli başlı eşyalara yönelmek daha akıllıca olacaktır. Mesela oturma odanızda kanepeyi değiştirmek ya da mutfak dekorunuza enteresan bir aksesuar eklemek o alanın rutin ve kasvetli görüntüsünü değiştirerek etkileyici bir mekan durumuna dönüştürebilir.

Elbette değişiklik yaratabilmek amacıyla yapılabilecek bir sürü dekorasyon fikri vardır.

Bugünkü yazımızda ise birtakım ana mobilya parçalarından ve özel dekorasyon ürünlerinden yola çıkarak evinizin atmosferini nasıl değiştirebileceğiniz üzere baş yorduk ve size birtakım seçenekler derledik.

 

Evimizi tamamen değiştirecek dekorasyon elemanlarını düşündüğümüzde her bir odaya değişik seçenekler bulabiliriz. Fakat her odanın kullanım amacına göre ön plana çıkan mobilyaları olur.  Mesela yatak odası amacıyla yatak ön plana çıkarken mutfak amacıyla fazlalıkla tezgah, çalışma odası amacıyla ise masa takımı dekorasyonun ana yıldızıdır.

 

Oturma odalarını düşündüğümüzde ise ilk akla gelen koltuk takımları ya da kanepelerdir. Bu sebeple oturma odasında büyük çaplı bir değişiklik yaratmak amacıyla ana mobilyaları güncellemekle işe başlayabiliriz. İlk örneğimizde geniş bir salon ve karşılıklı duran iki adet koltuk görüyoruz.

Kanepelerden daha classic olanı Chersterfiled model olup deri ile kaplı. Kahverengi ile classic şıklığını taçlandırıyor. Hemen derhal pek çok evde görebileceğiniz sofistike bir mobilya. Salona enteresanlik katan başka koltuk ise rengarenk bir Tuxedo kanepe. Birbirine benzeyen yalnız bir tanesinin rengarenk olduğundan dolayı benzersiz duruma gelen oturma odası, tek bir koltukla salonlarınızı eşi benzeri olmayan ve orjinal duruma getirebileceğinize dair başarılı bir örnek.

 

Şimdi hep birlikte yakından inceleyelim.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.