Evim Güzel Evim

Evimizdeki Küf Lekelerini Nasıl Geçirecez?

31.01.2019
367
Latest posts by Gurur (see all)

Tavandaki Küf Lekeleri Nasıl Geçer?
Küf lekesi yok etme, duvarlardaki küf lekelerini yok etme, tavandaki küf lekeleri temizleme, tavandaki küf lekesi nasıl geçer

Duvardaki Küf Lekeleri Nasıl Geçer?
Özellikle eski evlerin güneş almayan, kuzey kesimlerinin duvarlarında küf lekesi oluşabilir. Bunun dışında banyo duvarları, tuvalet duvarları gibi rutubetli ortamların duvarları küf tutabilmektedir. Mide bulandıran, yeşil yeşil küf lekelerinin nasıl temizlendiğini biliyor musunuz?
Eminim bilseniz internetten arama yapmazdınız.
Biz de siz değerli bayanlarımızın “ duvarda küf lekesi nasıl geçer, duvarlardaki küf lekelerini yok etme, tavandaki küf lekesi nasıl geçer” sorularının cevaplarını sizlerle paylaşmak için bu yazıyı sizinle paylaşıyoruz.

Duvardaki Küf Lekelerini Nasıl Temizlerim?

İlk olarak boş bir cam sil şişesi bulmanız lazım ki biraz sonra anlatacağımız madddeyi camsil şişesine doldurabilesiniz.
Daha sonra boş camsil şişesine çamaşır suyunu boşaltın. Sonra küf olan bölümlere bu çamaşır suyunu püskürdün ve hiç dokunmayın. Çamaşır suyunun küfün üzerinde kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra küf lekeleri kendiliğinden yok olacaktır.

Önemli Notlar:
 Çamaşır suyunu sprey gibi sıkacaksınız.
 Çamaşır suyunu tavana sıkacaksanız gözünüzü, ağzınızı ve burnunuzu kapatmalısınız.
 Bu işlemi yaparken pencereleri açmanız gerekiyor.
 Çamaşır suyunu sprey gibi sadece sıkacaksınız. Küf olan yerin dışına taşırmamaya ve çamaşır suyunun akmamasına dikkat edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.