Evden BiOnluk Aracılığı İle Para Kazanma | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evden BiOnluk Aracılığı İle Para Kazanma

07.09.2016
11
Evden BiOnluk Aracılığı İle Para Kazanma

Evden BiOnluk Aracılığı İle Para Kazanma
Hepinize merhaba çok çok değerli okuyucularımız. Hepiniz yepyeni yazımıza hoş geldiniz. Bugün tekrardan sizlere nasıl çok kolay bir şekilde evinizden para kazanacağınızı anlatacağım. Fakat daha farklı bir şekilde bugün sizlere evden para kazanmak için kullanılan bir platformdan bahsedeceğim. Çok faydalı bir platform burası siz değerli satıcıları müşterileri ile buluşturabilen bir platform. Ayrıca çok küçük kesintilerle çalışıyorlar. Umarım ki bu yazımız sizler için faydalı olur ve kazançlı çıkabilirsiniz. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın ve konumuza başlayalım, evden bi’onluk aracılığı ile para nasıl kazanılır?

Evet nedir bu bi’onluk ona bir bakalım. Sizler gibi farklı freelancer yani serbest çalışanların bir buluşma noktası diyebiliriz. Bir tür sosyal platform gibi bir oluşum. Farklı kullanıcılar satıcılar ve müşteriler kaydoluyor. Siz değerli satıcıların eklediği ürünleri müşteriler inceliyor ve sipariş veriyor. Ödemeyi yaptıktan sonra yaptığı ödeme bir havuzda toplanıyor. Ardından siz siparişi teslim ettikten sonra bu para sizin hesabınıza geçiyor ve istediğiniz bir banka hesabına havale yapabiliyorsunuz. Ciddi anlamda güvenilir bir firma ve işlerini iyi yapıyorlar. Ödemeleriniz konusunda bir sorun olacağını sanmıyorum.

Peki neler satabilirsiniz? Hemen satış yapabileceğiniz kategorileri sıralamaya başlayalım. Grafik, tasarım, internet reklamcılığı, yazı, çeviri, video, animasyon, ses, müzik, yazılım, teknoloji, iş, yönetim, enterasan şeyler ve hediye diye birbirinden farklı kategoriler mevcut. Bu kategorilerden herhangi birisinden istediğiniz ürünün satışını yapabiliyorsunuz. Fakat ilk olarak güvenilirliğiniz açısından hesabınızın onaylanmasını beklemeniz gerekli. Bir müşteri temsilcisi onay sırasında sizinle telefon numaranız üzerinden iletişim kuracaktır ve detayları sizlere bildirecektir. Artık sizlerde evde yaptığınız farklı girişimler diğer yazılarımızdan aldığınız farklı taktikleri bu platform üzerinden satıp güzel paralar kazanabileceksiniz. Kim bilir belki geleceğin milyonerleri arasındasınızdır. Unutmayın yaptığınız her iş sizin reklamınızdır ve müşterileriniz bu işlerinize bakarak sizleri değerlendirecektir. Bu yüzden kaliteli bir iş yapmaya özen göstermenizi tavsiye ediyoruz. Bir sonraki evden nasıl rahatlıkla para kazanabileceğinizi anlattığımız faydalı yazımızda görüşmek üzere, kendinize çok çok iyi bakın ve sağlıcakla kalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.