Evde Yazı yazarak Para kazanma | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Yazı yazarak Para kazanma

21.09.2016
14
Evde Yazı yazarak Para kazanma

Ev hanımları evde otururken acayip derece sıkılmaktadır. Gerekli tv programlarından ve evin işlerinden sıkılan hanımlar başka arayışlara girmektedir. Bunun yanında sadece hanımlar değil de evde duran gençler ve emekli insanlar da ev ekonomisine katkıda bulunmak için çeşitli arayışlara girmişlerdir. Bunun içinde evde yapılacak işler hakkında onlara çok güzel bir tavsiye verelim. Eğer evin içinde bir internet bağlantınız ve bir de bilgisayarınız var ise sizde yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Gerek çeşitli sitelere makale ve eleştiri yazısı yazarak gerek ise bazı ürün tanıtımlarını yazarak para kazanma ihtimaliniz oldukça çoktur.
Sizlere makale yazarak para kazanmanız için gerekli olan siteleri yazalım;
– Makale vitrini
– İyi makale
– R10
– İyinet
– Makalenet
Ve benzeri birçok platformda ve webmaster sitelerine üye olarak sizlerde oradan açtığınız hesap ile çeşitli yazı işleri alabilir para kazanabilirsiniz. Evde otururken ve bilgisayar başında eğlenerek para kazanmak oldukça güzeldir. Bundan dolayı da artık son zamanlarda daha fazla insan bilgisayar başında para kazanmanın formüllerini aramaktadır.

Sizlere birkaç site hakkında bilgi verelim. Öncelikle r10 platformu hakkında bilgi verecek olursak öncelikle bu sisteme üye olmak oradaki üyelerin davetiyeleri ile mümkün olmaktadır. Üyeler sizlere davetiye yollayarak sizi üye yapabilir. Bir de sizin eğer bir internet geçmişiniz ve internet siteleriniz var ise sisteme mail atarak oradan davetiye talep edebilirsiniz. Ancak böyle sisteme üyeliğiniz kabul edilecektir. Evde oturarak bu tür işleri rahatlık ile yapabilme imkânınız olacaktır.
Diğer bir kolay üye olunan sistem ise makalevitrini.com olmaktadır. Bu sistem üzerinden yazar olarak kayıt olursanız sistemde açılan siparişlere teklif verebilir ve onları yazarak para kazanabilirsiniz. Yalnız sistem de en alt limit 50 TL’dir. Ancak bu tutara ulaşınca paranızı çekebilme şansınız vardır.
Bu tür sistemler gibi internet sitelerinde oldukça fazla siteler vardır. Bundan dolayı da son zamanlarda insanların oldukça fazla bu tür sistemleri üye oldukları görünmektedir. Sizlerde bizim bu tavsiyelerimize uyarak kolay yoldan ve düşünceleriniz ile ayda yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Yorumlar
  1. sibel dedi ki:

    evde boş vakitlerimi değerlendirmek istyorum ve oldukça hızlı ve düzgün br dikdiyonum varsır

  2. gülperi dedi ki:

    eskişehirdeki 100 kişilik bayan grubumla evde para kazanmak istiyoruz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.