Evde video izleyerek para kazanma | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde video izleyerek para kazanma

26.10.2016
18
Evde video izleyerek para kazanma

İnternet üzerinden para kazanan insanların çoğunluğu ya yorum yaparak ya da video izleyerek para kazanmaktadır. Onların tek görevi bilgisayar başında kalıp firmaların verdiği linklerdeki videoları sadece izlemektedir. Firmalara da ondan sonra duygu ve düşüncelerini açıklayıcı kısa yazılar yazacaklardır. Firmaların yaptığı bu iş insanların videolar hakkında düşüncelerini ölçmektedir. Kısacası bir anket yöntemlerinden biridir.

Gün içinde bilgisayar başında boş oturan insan sayısı çoktur. Ancak insanların boş oturarak vakitlerini geçirmek yerine firmalara başvuru yaparak rahatlıkla vakitlerini geçirebilecekleri görülmektedir. Firmalar son zamanlarda oldukça fazla evlerinde oturan insanların iş başvurularını kabul etmektedir. Sadece video izleyerek ve onların istedikleri linklere tıklayarak bilgisayar başından aylık belirli bir miktarda para kazanma şansınız vardır. Bu para kazanma durumları içinde son zamanalar da çok fazla video izlemeniz gerekmektedir.

İzlenilen bu videolar ya yani bir reklam videosudur ya da bir tanıtım video olmaktadır. Firmalar sizlere bu videoları izleterek düşüncelerini anlatmanızı istemektedir. Yukarıda da denildiği gibi anket yöntemi ile sizlerin düşünceleri öğrenilmek istemektedir. Sizlerde evinizde bir bilgisayar ve bir internet bağlantısı bulundurur iseniz sadece video izleyerek ayda ortalama 400 – 500 TL civarında bir ücret kazanmanız mümkündür.

İnternet üzerinden para kazanmak oldukça çok kolay bir durumdur. İnternet üzerinden prim yapmak isteyen firmalar sizlerden onların sayfalarına güzel yorumlar yapmanızı isteyebilir. Bundan dolayı da firmalara daha çok insanların reklam amaçlı olarak kullanmaktadır. Durum böyle olunca artık son zamanlarda daha fazla ürünler kullanılmaktadır. Reklam amaçlı sizlerden yazı yazmanızı ve ya paylaşmanızı ücret karşılığı isterler.

Video izleyerek para kazanmak sizlerin seveceği bir iştir. Sadece bilgisayar başında oturarak para kazanma durumu çok iyi bir durumdur. Sizler de firmalar ile anlaşarak daha rahat bir şekilde para kazanma şansınız vardır. İnternet üzerinden bahsettiğimiz tüm işleri yapabilirsiniz. Bu işler size getiri sağlayacaktır. Ayrıca bir de web sitelere üye olup yazarlık yaparak da para kazanma şansınız vardır. Bu şansları mutlaka değerlendirerek para kazanabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Nesin yüksektepe dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum

 2. Nuran dedi ki:

  Video izleyerek para kazanmak işi için ne yapmam gerekiyor. Ayrıca evde ek iş olarak her iş yapabilirim el becerilerime güveniyorum iş bekliyorum teşekkür ederim.

 3. Gülay dedi ki:

  İse ihtiyacim var düğün için

 4. Mustafa dedi ki:

  Böyle bir işe ihtiyacım var

 5. Alev dedi ki:

  Benim cok bos vaktim var.iste evde surekli internetteyim ve evde annem de el isi yapmak istiyor.mumkunse benim icin ek is ve annem icin is ayarlayabilirmisiniz.sizden haber bekliyorum

 6. çilem dedi ki:

  izmir çiğlide oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

 7. filiz dedi ki:

  Bende tum gun evde netteyim . Para kazanmak isime gelir bu sayede

 8. Gülşen ÇAĞDAŞ dedi ki:

  Evde video izleme işini yapabilirim her hangi paketleme işi de olabilir.

 9. Sevcan dedi ki:

  Böyle bir işe ihtiyacım var fakat aktif bir site mi bilmiyorum yorumlar 2016 tarafıma ulaşırsanız sevinirim

 10. Betül Altan dedi ki:

  Evleneceğim için maddi sıkıntı çekmekteyim. İş yerinde de çok boş vaktim oluyor. Dönüşlerinizi bekliyoum. Teşekkürler.

 11. burçin yıldız dedi ki:

  BAYRAMPAŞA-İST

 12. Yeter dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

 13. Tuğçe dedi ki:

  Evde video izleyerek para kazanmayı çok isterim.Tam benlik bir iş.Evde sürekli bilgisayar başındayım zaten.Bu işi yapmayı çok istiyorum.

 14. Serap dedi ki:

  Sık sık video izliyorum zaten o yüzden bana göre

 15. gülperi dedi ki:

  eskişehirdeki 100 kişilik bayan grubumla evde para kazanmak istiyoruz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.