Evde Tişört Baskı İşi Yaparak Gelir Elde Edin | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Tişört Baskı İşi Yaparak Gelir Elde Edin

08.12.2017
11

Evde Tişört Baskı İşi Yaparak Gelir Elde Edin

Evde yapacak bir iş arayıp para kazanmak için farklı bir fikirle karşınızdayız; evde t-shirt baskı yaparak ek iş olarak para kazanabilir hatta işi ilerleterek ana işiniz ve gelir kaynağınız haline getirebilirsiniz. Bu işin evde nasıl yapılabileceğini, ne tür malzemeler ve ekipmanlara ihtiyacınız olduğunu ardından ürünlerinizin satışını nasıl yapacağınız hakkında bilgi edinmek için hazırladığımız bu yazımız size yardımcı olacaktır.

Evde Tişört Baskı İşi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu işi yapabilmeniz için tekstil işinden anlamanız gerektiğini belirtmekte fayda var. Eğer tekstil bilginiz varsa elbiselere nasıl baskı yapıldığı hakkında tecrübe sahibiyseniz sorun yok demektir. Tecrübe konusunu da belirttikten sonra sıradaki adım tişörtlere baskı yapmak için gerekli malzeme, araç-gereç ve ekipmanları alabilirsiniz. Merak etmeyin çok büyük meblağlar isteyen bir iş değildir. Serigrafi ekipmanlarının fiyatını kısa bir araştırma yaparak öğrenebilirsiniz. Baskı ekipmanlarını aldıktan sonra artık fiyatları ucuz olan bir yerden düz baskısız tişörtleri satın almanız gerekecek. Yakınlarınızda istediğiniz uygun fiyatlardan tişörtleri bulamadıysanız yine internetten alışveriş yapmak işinize yarayacaktır. Toplu alım yapmadan önce birkaç numune alıp tişörtlerin istediğiniz kalitede olduğunuzu kontrol etmenizde fayda var. Tişörtleri aldıktan sonra baskı ekipmanınızla hayal gücünüz ve zevkinize göre baskıları tişörtlere uygulayabilirsiniz. Bu adımda modayı takip etmek faydalı olacaktır.

Baskılı tişörtlerinizi hazırladıktan sonra geriye tek iş kalıyor, tişörtlerinizi satmak. Baskılı tişörtlerinizi satmak için etrafınızda olan elbise mağazalarını elinizde birkaç numune ile dolaşabilirsiniz. Mağaza ile ne hangi fiyattan anlaşacağınızı konuşmadan daha önce evde hazırladığınız baskılı tişörtleriniz içi ne kadar masraf yaptığınızı hesaplamalı kar edecek şekilde satmalısınız ki zarar etmeyin. 5 ile 10 tane arasında mağaza ile anlaşmanız halinde artık evinizde tişört baskı işinden aylık güzel gelirler elde edebilir hatta başka iş yapmaya bile ihtiyaç duymayacak konuma gelebilirsiniz. Ek olarak bu işi ilkbahar, yaz aylarında yapmanız daha mantıklı olacağını belirtelim. Bu işe girmeden önce masraflarınızı önceden hesaplamalı hatta tişörtleri satacağınız mağaza veya müşterilerinizi önceden ayarlarsanız zarar etme ihtimalini ortadan kaldırmış olursunuz.

Evde baskı tişört işini yaparak aylık 3.000 Liraya varan kazançlar elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.