Evde Tez yapma işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Tez yapma isi

15.10.2016
15

Tez yazmak özellikle üniversite okuyan öğrencilerin kabusu olmaktadır. sayfalar dolusu ve el yazısı ile önceden yazılan tezler vardır. Bu tezleri öğrenciler çok sefer de yazmaktadır. Ancak bütün bir yıl boyunca okudukları bölüm hakkında ya da hocaların onlara verdikleri konular üzerine kendi düşüncelerini aktarmaya çalışırlar.

Ancak son zamanlarda bu tez olayı oldukça çileli bir hale dönüşmüştür. Bundan dolayı da öğrenciler oldukça fazla zamanlarını bu tez olayına ayırmaktadır. Ayırdıkları bu tez olayları da diğer derslerini ve günlük hayattaki işlerini etkilemektedir. Ondan dolayı da yardımcı kişiler aramaktadır. Genel de tez üzerine kurulmuş destek firmaları vardır. Öğrencilerden bu konuda ücret alarak sadece onların değil bütün kişileri çeşitli işlerine ücret karşılığı yardım etmektedir. Hal böyle olunca da sadece firmalardan yardım istemek yerine onlardan daha ucuz yollu çalışan insanlardan yardım istemek onlara daha cazip gelmektedir. Daha önce tez hazırlamış ve bütün koşullarını bilen insanlar öğrencilere ücret karşılığı yardım etmektedir. Eğer ki sizde tez konusunda bütün özellikler en ince detayına kadar biliyor iseniz ücret karşılığı öğrencilere yardımcı olabilirsiniz. Onlara yapacağınız bu yardımlar oldukça önemli olacaktır.

Özellikle üniversite son sınıfta ve yüksek lisans okuyan kişilerin 2. Dönemlerinde tez olayları görülmektedir. mezun olabilmek adına komisyona tezlerine değerlendirip ve başarılı yazısı almaya çalışan öğrenciler vardır. Öğrenciler dediğimiz gibi tez konusunda yardımcı aramaktadır. Ayrıca çoğu öğrencinin başına gelen hem tez yazıp hem çalışıp hem de okulu idare etmek oldukça zor bir durumdur. Bu tür durumlar ile karşılaşan öğrencilerin çokluğu da çok önemlidir. Tez yazarak para kazanan insanlarda bu yüzden oldukça çoktur. Her ne kadar insanların tezlerinde kendi duygu ve düşüncelerini katarak hazırlamaları gerekir iken vakit kaybından dolayı yardım almaları oldukça normaldir. Ama firmalar bu tez olayında çok para istemektedirler. Sayfalar dolusu hazırlanacak olan tezler de öğrenciler artık o firmalara çok para vermek yerine az daha para vererek kişilere tezleri yazdırmaktadır. Sizlerde internet üzerinden ilan vererek tez yazmaya yardım edebilirsiniz.

Yorumlar
 1. Zeynep UÇAR dedi ki:

  Yazı yazmayı seviyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. jülide dedi ki:

  tez yazabilirim

 3. Deniz Gülerce dedi ki:

  10 parmak klavyeyş hızlı kullanıyorum. Değerlendirirdeniz sevinirim.

 4. Serap dedi ki:

  Tez yazarim
  İstanbul ‘dayım

 5. Dilara dedi ki:

  Üniversite mezunuyum evde tez yazabilirim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.