Evde Tesbih işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Tesbih işi

15.10.2016
19

Tesbih bildiğiniz gibi bir çok erkeğin elinde olan bir üründür. Bu ürünün yapılması da oldukça basittir. Basit olan bu ürünlerin de insanlar tarafından çok sevilmesi ve insanların bir o kadar daha teşbih ürünlerini beğenmesi olacaktır.
Sizlerde bir ekstra kazanç sağlamak için tespih işine girebilirsiniz. Bu iş için gerekli malzemeler ise;
– Tespih ipleri
– Teşbih taşları
– Özel doğal taş
– İp
– Makas
– İğne
– Çakmak

Bu malzemeleri eğer ki elinizde bulundurur iseniz oldukça fazla çok tespih üretme şansınız vardır. Bir de doğal taşları eğer ki sipariş eder ve o taşlardan tespihler oluşturma şansınız var ise oldukça iyi bir durum olacaktır. Doğal taş tespih ürünleri erkekler tarafından çok sevilmektedir. Bir de bu doğal taşların kendilerine göre bir anlamları vardır. İnsanlar son zamanlarda oldukça fazla tespih taşlarına bakmaktadır. Bunlardan ikisini sizlere örnek verelim.

– Kaplangözü doğal taş
– Obdisyen taşı
Kaplan gözü doğal taş harika bir taş olmaktadır. Bu taş için verilen ücretler oldukça azdır. Sizler de bu taşları alarak rahatlıkla tespih yapabilir ve pahalı bir şekilde satarak para kazanabilirsiniz. Evde yapılacak işlerin başında gelen tespih işleri oldukça çok önemlidir. Ancak bu tür tespihlerin var olması da insanların onları almasına olanak sağlamaktadır.

Sizlerde tespih üretmek ve onları yapmak için gerekli malzemeleri satın almanız gerekmektedir. Tespih ürünleri üretip sosyal medya da ya da yakın arkadaşlarınıza satabilirsiniz. Bu ürünleri satmanız oldukça önemlidir. Ancak bu tür ürünleri satarken sadece yaptıklarını değil de sipariş alarak da satabilirsiniz. Bundan dolayı da son zamanlarda sipariş usulü ile yapılan ürünler biraz daha pahalıya satılmaktadır.
Sizlerde sipariş yöntemi ve ya kendi yaptığınız ürünleri pazarlayarak aylık gelirinize para ekleyebilirsiniz. Gelir giderleri de bir o kadar çok önemlidir. Gelirlerini düzgün harcamak isteyen kişiler ya da gelirleri yetmeyen kişiler ekstra işleri yapmaktadır. Özellikler bayanlar daha fazla ev işleri ile meşgul olmaktadır. Erkekler de en az bayanlar kadar evde işleri araştırmaktadır.

Yorumlar
 1. Ülku dedi ki:

  Biz de tesbih işi yapmak istiyoruz …maltepedeyiz

 2. medeni dedi ki:

  Bn elazığ da oturuyorum tezbih işine ihtiyacimiz var
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim tskler

 3. medeni dedi ki:

  Bn elazığ da oturuyorum tezbih işine ihtiyacimiz var Geri dönüş yaparsanız sevinirim tskler

 4. Kübra dedi ki:

  Başvuru yapamıyorum lütfen ulaşınız.

 5. hatice dedi ki:

  Lutfwn ihtiyacımız vr güvenilir bireyleriz hiç merak etmeyin Kocael/Gebze de oturuyoruz en yakın zaman da bekliyorum geri dönüş yapın lütfen Allah razı Olsun.!

 6. Kübranur dedi ki:

  4 kişilik bir ekibe sahibim ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim Istanbul/güngören de yaşıyorum geri dönüş yapmanızı bekliyorum. İyi günler

 7. Serap dedi ki:

  İse talibim istanbul

 8. zeliha dedi ki:

  Herhangi bir iş arıyorum evde.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.