Evde Takı Yaparak Para Kazanma | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Takı Yaparak Para Kazanma

03.12.2017
9

Evde Takı Yaparak Para Kazanma

Geçim derdinden bir nebze de olsa kurtulmak için evden birçok iş yapılabilmektedir. Özellikle internetin hayatımıza tamamen egemen olmasıyla birlikte, yaptığımız ürünleri daha kolay pazarlar hâle geldik. Bu noktada beceriye dayalı bir iş olarak evde takı yaparak kaza kazanma hususu önem kazanmaktadır.

Ev hanımlarının hem keyif alarak hem de para kazanarak yapacağı işler arasında yer alan evde takı yapma, başta hobi olarak bile değerlendirilebilir. Bu anlamda artık her kadın tarafından kullanılan takılar, geniş bir hedef kitlesine pazarlanabilmektedir. Başta, yapılan takılar tuhafiyelere satılabilmektedir. Ayrıca ev hanımları, yapmış oldukları takıları doğrudan internet üzerinden de satışa koyabilirler. Bunun için Instagram ya da Facebook satış sayfası açmaları olağan bir çözümdür.

Evde Takı Nasıl Yapılır?

Evde yapacağınız takılar için gerekli malzemeleri toptancılardan, bir milyonculardan ya da tuhafiyecilerden alabilirsiniz. Küçük ve renkli bu malzemeler vasıtasıyla el becerinize göre değişik motiflerde takılar üretebilirsiniz. Küpe, kolye, bileklik ve halhal gibi takılar, günümüzde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Evde Takı Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Eğer takı yapım işini başka bir dükkân ya da firmadan alıyorsanız, onların size verdiği adet sayısına göre takılardan para kazanabilirsiniz. Eğer takıları kendiniz satmak istiyorsanız da, satış fiyatlarını aldığınız malzemeler ve işçilik değerleri çıkartıldıktan sonra belirlemeniz gerekmektedir. Böylece ne kadar iyi pazarlama yapabilirseniz, aylık kazancınız da bu noktada artışa geçecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.