Evde T-shirt Baskı işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde T-shirt Baskı işi

20.09.2016
18

Gençlerin son zamanlarda en çok sevdikleri ürünler baskılı t-şort modelleri olmaktadır. Baskılı modeller genel de o dönemin en popüler dizileri ve ya sözlerinden oluşmaktadır. İnsanlar daha sonradan o popüler olan sözlerin basılı olduğu giysileri alarak giymektedir. Sizlerde evinizde otururken sipariş alarak bu işi yapabilirsiniz. İnternet son zamanların en çok kullanılan ürünü olmaktadır. Bunun yanında ise sosyal medya hesapları da insanların gündelik hayatta çok kullandıkları hesaplardır. Bu hesaplardan sipariş alarak baskı merkezine t- şort ile birlikte giderek üzerine aldığınız siparişin baskının yaptırıp onun istediğiniz fiyata satarak para kazanabilirsiniz.

Ev hanımları ve evde boş oturan genç insanlar bu iş tam size göredir. T- şort baskı yapan merkezlere giderek onlar ile adet fiyatını konuşarak anlaşmayı öncelikle yapın. Daha sonradan ise sosyal medya hesaplarından bu işi yaptığınıza dair birkaç görsel ekleyin. İnsanları da takip ettikten sonra onlardan sizlere sipariş gelecektir. Lakin t- şort ve ya başka bir giysinin üzerine baskı yaptırmak isteyen insanlar elbette ki olacaktır. Bunlar kendi özel isimlerini ve resimlerini baskı yaptırmak isteyeceklerdir. Gelen siparişi ve resmi t –şort boyutlarına göre ayarlayarak önceden anlaşmış olduğunuz baskı merkezine giderek baskıyı gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki baskı merkezine gitmek istemez ve makinayı eve almak isterseniz bu maliyetten de fazla bir tutarın çıkmasına neden olabilir. Bundan dolayı da artık sadece baskı merkezi ile anlaşmaları oldukça güzel olmaktadır.

Bu işe giren kişiler son zamanlarda daha fazla baskı merkezi ile görüşerek onlardan fiyat alıp daha sonradan bu fiyatları karşılaştırarak maliyetleri daha aza çekmeye ve kar marjlarını daha yükseğe çıkarmaya gayret etmektedir. Bundan dolayı da son zamanlarda daha fazla kişinin bu işe giriştiği görülmektedir. Hem maiyetin az olması hem de birçok insanın baskı yaparak sevdiklerine hediye etmesi bu işin önünü açan sebeplerden olmaktadır. Sizlerde evde oturup boş zamanlarının değerlendirmek için bu işi rahatlıkla oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Hem oturduğunuz yerden fazla emek harcamadan kolay yollar ile para kazanabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Gulten ozturk dedi ki:

  Ewde is yapmaya ihtiyacim var cocugum oldugu icin onu birakip ise hidemiyorum 2 yasinda bâkacak kimsemde yok o yuzden ewde para kazanmaya cocuma daha rahat bakmak isdiyorum

 2. BURCU dedi ki:

  El becerim vardır evde yapabilirim Uşak merkezde oturuyorum.Lütfen geri dönüş yapın.

  1. BURCU dedi ki:

   El becerim vardır evde yapabilirim Uşak merkezde oturuyorum.Lütfen geri dönüş yapın.

 3. SONAY TÜRKOĞLU dedi ki:

  3 kişi sancaktepe/istanbul

 4. AEvalryLoava dedi ki:

  Four to five portions of this fruit juice has to be consumed per week to obtain the desired result. He is content, as well as the the complete opposite of our opinion senior years has in store for us.

 5. gülperi dedi ki:

  eskişehirdeki 100 kişilik bayan grubumla evde para kazanmak istiyoruz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.