Evde sepet süsleme işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde sepet süsleme işi

29.10.2017
11
Evde sepet süsleme işi

Sepet süsleme işi

Evde ek iş fırsatları son zamanlarda bir hayli artan konumda olmaktadır. genel de ek iş arayan kesim ev hanımlarıdır. Ev hanımları temizlik ve gündelik ev işlerinden arta kalan zamanlarında para kazanabilmek için ek iş imkanlarını değerlendirmek isterler. Ev hanımlarının el becerilerine göre ek iş fırsatları da internet ortamında ve ya herhangi bir hediyelik eşya satan dükkanlarda vardır. Sizlere bir ek iş fırsatından bahsedelim. Bildiğiniz gibi sepetler günlük hayatta daha çok kullanılmaktadır. Banyo da gerekli araç gereçlerin içine konulmasında ve ya mutfakta daha çok kullanılabilir.

Sepet süsleme işi ise bu durumun eğlenceli kısmı olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de gerekli araştırmaları yaptıktan sonra anlaşacağınız firmalar ve ya hediyelik eşya satan yerlerden bu işi alarak evinizde sepet süsleyebilirsiniz. Sepet süslemek için gerekli olacak malzemeleri sizlere verelim.

Gerekli olacak malzemeler;

  • Sepet – firmanın sizlere vermiş olacağı
  • Kurdela tarzı süslemek için kullanılacak araçlar
  • Makas
  • Yapıştırıcı
  • Firmanın süslemeniz için size vereceği örnek kağıtlar veya sepet örnekleri

Bu işi yapabilmek için biraz da el becerinizin güzel olması gerekmektedir. Sizin el beceriniz ne kadar güzel olur ise o kadar çok iş alabilir ve daha çok para kazanabilirsiniz. Firmalar genel de daha basit bir sepet süsleme işi vermektedir. Sizin bu süsleyeceğiniz sepetler daha sonradan alıcılarını beklemek üzere raflardaki yerini alacaktır. Yukarı da sepetlerin günlük hayatta kullanım türlerinden örnekler verdik. Bu hem evde hem iş yerinde hem de kullandığınız farklı noktalar da mümkün olabilir. Hediyelik eşya satan yerler bu işi oldukça fazla yapmaktadır. Sizlere bu işi yaptırarak hem sizin para kazanmanızı sağlar iken hem de daha çok ürün elde ederek kendi satışlarını artırmayı düşünmektedirler. Sizlere verdikleri malzemelerin maliyetlerine bir de satış sonrası kar paylarını ekleyerek kendileri de ekonomik olarak kalkınmak istemektedirler. Sizler internet üzerinden gerekli araştırmaları yaparak bu işi kısa süre de alabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.