Evde Satış yapmak | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Satış yapmak

21.09.2016
22
Evde Satış yapmak

Ev de oturan hanımların sayısı her geçen gün kat be kat artmaktadır. Yaşı geçen bayanlar artık bir işe giremedikleri gibi evde oturmaktan da bir o kadar sıkılmaktadır. Bunun yanında artık bu durumda olan birçok ev hanımının var olması onları farklı işler yapmaya ve eğlenceli işler aramaya iletmektedir.
Bunların yanında internet ortamlarının çok gelişmesi ile birlikte sosyal medya hesaplarında da etkin olarak satış işlemini gerçekleştirme şansınız bir o kadar artmaktadır. İnternet üzerinden sosyal medya hesaplarından takipçi kasarak oradan herhangi bir ürünü satabilirsiniz. Satabileceğiniz ürünleri sizlere listeleyelim;
– Takı tasarımları
– Tespih yapımları
– Bileklik ve benzeri kolye yapımları
– Toptan olarak aldığınız giysiler ve kıyafetler
– Ucuza aldıklarınız öğrenci araç ve gereçleri
– Kendi kişisel yaptığınız ürünler
– Kendi evinizde kullanmadığınız ikinci el ürünler

Bunlar gibi birçok özellik alt alta sıralanabilir. Hem internet üzerinden oturduğunuz yerden yapacağınız bu işte maliyeti en aza indirerek pazarlama şeklinde çalışabilirsiniz hem de istenilen ürünleri temin ederek ve onlara kendi karınızı da koyarak satabilirsiniz. Aslında satın alma ve ya satma işi bir pazarlama işidir. Bu işi yapacak olan kişi kendi stratejilerini önceden belirlemek zorundadır. Eğer ki herhangi bir planı yok ise ürünleri elinde kalır ve insanların ürünlerini almasını engellemiş olur. İyi bir reklam yaparak ve piyasadaki diğer ürünler ile bir tür ürünleri karşılaştırarak ürünlerini rahatlıkla satabilir.
En çok satılacak ürünler alanında bir tahmin yapacak olursak eğer; bayanların taktıkları takılar ve bileklikler en önce satılacak ürünler arasına girer. Bayanların takıları pazarlama alanında asla bitmemektedir. Bayanlar hoşlarına giden her şeyi hemen satın alırlar. İster bir kere ister hiç kullanmasınlar. Bunu da fırsat bilerek onlara satış yapacak olan kişiler artık son zamanlarda daha fazla bu işten ekmek yemeğe çalışmalıdır. Bunu da evlerinde oturdukları yerde sosyal medya platformlarında yapabilirler. Bundan dolayı da artık insanların internetin bu güzel olanaklarını kullanmaları internetin ne kadar çok kişiye ulaştığının bir göstergesi durumundadır.

Yorumlar
  1. sevil dedi ki:

    İzmir menderes den katilmak istiyorum el islerini seviyorum severek yapiyorum titizlikle

  2. Ñurcan öztürk dedi ki:

    Evimde is almak yapmak istiyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.