Evde resim yaparak para kazanma | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde resim yaparak para kazanma

23.10.2017
7
Evde resim yaparak para kazanma

Evde resim yaparak ek gelir elde etmek

Önceden ilkokullar da resim ödevleri vardı. Bu ödevleri de genel de büyüklerimiz daha güzel ve özenli bir şekilde çizdiği için bizler yüksek not alırdık. Ancak son zamanlarda bireyler daha çok ev geçindirme telaşında olduğu için artık bu iş evde ek iş olarak yapılmaktadır. Nasıl yapıldığı durumuna bakacak olur isek gerekli olan tüm malzemelerin size veren firmalar bazı örnek resimleri sizden talep etmektedir. Bu resimler gerek bir ev ödevi olabilir gerek ise dışarı da müşteriye ulaşacak bir malzeme olabilir. Firmalar genel de evler de bulunan gösterişli resimleri dışarıdan temin ederek ve o resimlerin maliyetlerinin üzerine kar payını da katarak kazanç sağlamaktadır. Bu durum her geçen gün daha da çok artmaktadır.

Eğer ki sizin de bir resim yeteneğiniz var ise elinizin de çabukluğu ile istenilen resmi gün içinde daha çok yaparak yaptığınız ürün başına para kazanabilirsiniz. Bunun için gerekli malzemeler aslında hepimizin bildiği malzemeler olmaktadır.

  • Resim kağıdı
  • Resim için gerekli boyalar
  • Sulu boya
  • Guanj boya
  • Kuru boya
  • Kopya kağıdı
  • Çerçeve
  • Ve firmanın size vereceği örnek

Aslında sizin dışarıda görüp evinizin bir köşesini güzelleştirmek adına almış olduğunuz o küçük ve değerli eşyalar aslında ek iş olarak yapılan kişilerin emekleri sonucunda oluşmaktadır. Yukarıdaki malzemeler arasında size söylemiş olduğumuz kopya kağıdı ve çervece bu işin genel malzemeleri arasında yer almaktadır. Aslında bir diğer konu ev ödevi olsa da firmalar genel de satmak için bu işi yaptırmaktadır. Size verilmiş olan örneği kopya kağıdı ile yine size veirlmiş olan resim kağıdı üzerine geçirmeniz gerekmektedir. Eğer ki örnek renkli ise ona uygun şekilde boyanın da yapılarak resim hazır hale getirilmelidir. Sonra da hazır hale getirilen resim size verilmiş olan çerçeveye konulmalıdır. Çerçeve de aynı şekilde bir kutunun içine konularak satışa hazır hale getirilecektir. Bu iş bir o kadar zahmetli olsa da size getirisi yüksek bir iştir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.