Evde Raptiye Paketleme İşi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Raptiye Paketleme İşi

10.03.2017
7

Evde Yapılacak Ek İşler

İş arayışında olanlar yahut evdeki zamanlarını ek iş yaparak geçirmek isteyen kişiler hem zamanlarını doğru yönetme ve değerlendirme fırsatı bulurken hem de aile bütçesine katkı sağlayabilmektedir. Büyük ölçekli yahut küçük ölçekli birçok iş kolu bu noktada mevcuttur. Evde oturduğunuz yerden hem de çok fazla kas gücü yahut beyin gücü sarf etmeden kendi kişisel yetenekleriniz doğrultusunda para kazanmanız mümkündür. Hal böyle olunca el işçiliği, mutfak sanatları, sosyal medya ve PR, çeşitli sanat kolları gibi birçok alanda iş sahibi olunabilmektedir. Hem ev hanımları hem de öğrenciler için oldukça uygun bir fırsat olan evde ek iş imkanları sayesinde aile bütçesine katkı sağlayabilinmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte iletişim ve etkileşim süreçleri daha da hızlanarak işverenle olan ilişkiler de farklı bir boyuta ulaşmıştır. Bu sayede iletişim süreçleri hızlanarak iş bulmak da kolay bir hale gelmektedir.

Evde Raptiye Paketleme İşi

Evinizde çalışabileceğiniz birçok iş imkanı bulunmaktadır. Sürekli olarak üretim yapmayı hedefleyerek sektörde daha ileriye gitmek isteyen şirketler üretim süreçlerine evde çalışan kişileri de dahil etmektedir. Bunlardan birisi de evde raptiye paketleme işi olarak bilinmektedir. Aracı firma yahut doğrudan üretici firma tarafından malzemelerin tamamı evinize kadar gönderilmektedir. Bu noktada yapmanız gereken eksiksiz ve belirtilen şekilde verilen işi süresinde teslim etmek olmaktadır.

Evde Raptiye Paketleme Ücretleri

Raptiye paketlemenin nasıl olacağı ve hangi kalitede hizmet istendiği firma tarafından çalışanlara önceden bilgilendirme yapılmaktadır. Bu noktada raptiyenin delici bir madde olduğunun bilincinde çalışarak firmanın tarafınıza gönderdiği özel koruyucu eldivenleri kullanarak iş sağlığı ve güvenliğinizi sağlamanız gerekmektedir. Peki evde raptiye paketleme işi ücretlendirmeleri nasıl yapılmaktadır? Ücret konusunda firmanın uyguladığı aylık yahut haftalık ücretlendirme sistemine dahil edilerek çalışma sistemi sağlanmaktadır.

Raptiye Paketleme İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Aylık ortalama 2000 tl kazanç sağlayan iş imkanı sayesinde Türkiye şartlarında azımsanmayacak bir gelir sağlamanız mümkün olmaktadır. Ortalama aylık 7000 paket raptiye teslim edildiğinde 2000 tl aylık ücreti kazanmış olmaktasınız. Her paketin içerisinde 100 adet raptiye yerleştirmeniz gerekmektedir. Bunların dışında firmaların koymuş olduğu kurallar, opsiyonlar şeklinde ayrıntıları da firma ile iletişime geçildiğinde bilgilenme imkanı sağlanmış olacaktır. Evde raptiye paketleme işi yapmak isteyen kişiler konuya ilişkin hizmet veren güvenilir kanallara başvurabilmektedir. Yahut üretici firmaların eleman alımlarını takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. rabia dedi ki:

    merhaba bende evde raraptiye paketleme yapabilirim

  2. Ümit Özkan dedi ki:

    Merhaba bende paketleme yapabilirim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.