Evde Plastik Bardak Paketleme İşi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

10.03.2017
11
Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi İle Bütçenize Katkı Sağlayın:

Hayatın gittikçe pahalılaştığı zamanımızda evdeki her bireyin bütçeye katkı sağlamak için çeşitli işlerde çalıştığını ya da iş aradığını görürüz. Çoğu zaman bir işi olanların bile evde yapılabilecek ek işlere talip olduğunu da görmek mümkündür. Öğrenciler ve ev hanımları da bu bütçe koruyucuları kervanına katılmaktadır. Genellikle basit el işine dayalı ek iş ilanları rağbet görmektedir. Örneğin evde plastik bardak paketleme işi pek çok kişi için tercih edilen bir ek iş seçeneğidir. Kına paketleme, nikah şekeri paketleme işi gibi pek çok evde yapılabilen ek iş seçeneğine nazaran plastik bardak paketleme işi daha kolay ve avantajlıdır. Öncelikle temas edilen malzemenin temiz ve evi dağıtmayacak türden oluşu bile evde yapılacak bir iş olarak tercih edilmesine sebeptir.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde plastik bardak paketleme işi oldukça kolay bir kazanç kaynağıdır. Özellikle ev hanımları için ideal bir iş olan plastik bardak paketleme günlük hayatta hepimizin kullandığı plastik bardakları paketlemekten mürekkep bir iştir. Pikniklerde, partilerde, plansız gelişen etkinliklerde kullanılan plastik bardakları evinizde rahat rahat, keyifle, çayınızı içerek paketleyip, aile bütçenize katkıda bulunabilirisiniz.Plastik Bardak Paketleme işi yapabilmek için işveren firmalara başvurmanız gerekiyor ilk olarak. İşveren firmalar  kişilere 10.000 adet bardak gönderir. Paketleme işi veren firma bu 10.000 adet bardağı, uzun naylon poşetlerin içerisine istedikleri sayıda, örneğin 10’ar, 20’şer, 30’ar gibi sayılarda yerleştirmenizi ister. Evde Plastik Bardak Paketleme işi bu şekilde ifade edildiğinde oldukça kolay görünmektedir. Ancak tek başınıza yapmanız biraz yorucu ve zaman alıcıdır. Bunun yerine uyum içinde çalışabileceğiniz aile bireyleriniz ya da arkadaşlarınız ile bir ekip kurarak bardak paketleme işi yapmanız daha kolay olacaktır.

Evde Plastik Bardak Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde plastik bardak paketleme işi yaptığınızda kazanacağınız para çalıştığınız firmanın ücret tarifesine göre şekillenir. Evde plastik tabak, bardak, çatal ve sair paketleme işlerinde ne kadar hızlı olur ve sağlam bir ekip ile çalışırsanız o kadar çok kazanırsınız.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Hasret dedi ki:

  Konya meram da oturuyorum bu işe cok ihtiyacim var lütfen yardımcı olurmusunuz paketleme işi yapmak istiyorum

 2. gülçin batak dedi ki:

  Evime katkıda bulunmak istiyorum bu yuzden basvuruda bulunuyorum.KIRKLARELİ Babaeski de ikamet ediyorum.Lütfen ulasır mısınız?

 3. Gülsüm dedi ki:

  Merhaba biz paketleme işini çok istiyoruz biz karabalik bir ekibiz gunluk 1000 ve üzeri paket

 4. Gülsüm dedi ki:

  Antalya kumluca tam yazıyorum

 5. Emine dedi ki:

  Bu işi acilen istiyorum…. İstanbul Zeytinburnu.ayda 10.000 tane verin ama belki değişir.bir paket parasına bağlı 3 kişiyiz.telefon yenilemem lazım.acil hizli

 6. Selvi dedi ki:

  Bu işe ciddi anlamda çok ihtiyacımız var . Haber bekliyoruz

 7. Emin dedi ki:

  Biz evde 3 kişiyiz pet bardak işi yapmak istiyoruz

 8. Berna dedi ki:

  Evde plastik bardak paketlemek istiyorum bu işe çok ihtiyacım var çocuğum olduğu için çalışa mıyorum ama evde yaparım elim hızlıdır lütfen geri döner seniz çok sevinirim Sakarya da ikamet ediyorum

 9. Saadet inan dedi ki:

  Istanbul Beykoz da oturuyorum çocuğum olduğu için çalışmıyorum evde yapabileceğim iş istiyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.