Evde Pet şişe işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Pet şişe işi

11.10.2016
16

Evde oturan kişiler için yeni iş icatlarını sizler ile paylaşalım. Bu işlerin en güzel özellikleri hem yeni olması hem de para kazanmaya yönelik olmasıdır. İşlerin bu yönden çok önemli icraatları vardır. Bu önemli icraatlar olması içinde sizlerin düşünceniz ile hiç daha önce yapılmamış bir ürün tasarlamanız var bu ürünleri yapmanız gerekmektedir.

Sizlere yapacağınız bu ürünler hakkında detaylı bilgi verelim. Bu ürünlerin olması için de son zamanlarda oldukça fazla yeni iş bulmanız gerekmektedir. Yeni işten kastımız ise bu ürünlerin oluşmasında sizlerin de düşüncesi oldukça önemlidir. Sizlere bir iş önerisinde bulunalım. Bilindiği gibi insanlar evlerinde artık çeşitli ürünlerin çöplerini atmaktadır. Bunun başında ise içtikleri ürünlerin pet şişeleri gelmektedir. Sizler de bu pet şişelerden yeni bir iş yapabilirsiniz. Bu iş için sadece oldukça çok pet şişeye ihtiyacınız olacaktır. Bu şişelerin olması da oldukça önemlidir. Aynı zaman da belirli boyutta şişeleri kullanabilirsiniz. Pet şişelerden ne yapacağımıza gelince de sizler bu şişeleri ipler ile birlikte bağlayarak ondan sonra da bunlardan masa yapabilirsiniz. Ayaklı masa yapmak oldukça kolay olacaktır.

Kimilerin bu masa yapımı oldukça çok hoşuna gidecektir. Pet şişelerin bükülmemesi ve ezilmemesi için de onları dikkatli yapıştırmamız ve ip ile sıkıca bağlamamız gerekmektedir. Sizler de bunları yaparken oldukça fazla pet şişeye ihtiyacımız olacaktır. Sonra da onları dilerseniz farklı renklere boyayabilirsiniz. Bu da yapacağınız masaya görünüş olarak yeni görünüm kazandıracaktır. Masanın sağlam olması ve ya olmaması kaidesine karşın sadece evin bir yerinde güzel bir aksesuar olması yeterli olacaktır. İnsanlar evlerindeki aksesuarlara oldukça etkili bakmaktadır.

Pet şişeden masa yerine başka aksesuarlarda yapabilirsiniz. Size herhangi bir maliyeti olmayacak olan bu işi yaparak daha sonradan bu yaptıklarınızı satabilirsiniz. Hem yüzde yüz kar sağlayacak olan bu iş oldukça önemlidir. Evde boş boş oturacağınıza bu pet şişeleri değerlendirip hiç yoktan kendinize para kazanabilirsiniz. Para kazanmanın oldukça önemi vardır. Hem kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de farklı ihtiyaçları karşılayabilirsiniz.

Yorumlar
 1. mekiye dedi ki:

  merhaba izmir torbalı bu tür işlerde tecrübeliyim

 2. ayfer dedi ki:

  Is yerim kapandı ve üniversite de okuyan kızım var elimden her is gelir

 3. Lütfiye polat dedi ki:

  Evde her türlü işi yapa bilirim afyon merkez

 4. mekiye dedi ki:

  merhaba izmir torbalıda tecrübeli elemanlarız

 5. Gülşen dedi ki:

  Ankara esat ta oturuyorum evde iş istiyorum

 6. sabiye dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum poşet kalama işi

 7. Murat TURGAY dedi ki:

  Eşimle birlikte evde çocuklarımızın okul ihtiyaçları için ek işe ihtiyacımız var

 8. Murat TURGAY dedi ki:

  Bu işe ihtiyacımız var

 9. ÇAĞLA dedi ki:

  biz beş kişilik ev hanımı ekibiyiz evımızın altında bu ıslerı yapabılıcegımız dukkanımız var hızlı ve pratıgız geri dönüş yaparsanız sevinirim Kartal/İSTANBUL

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.