Evde Parça Başı Ek İş İlanları | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Parça Başı Ek İş İlanları

10.12.2017
8

Evde Parça Başı Ek İş İlanları

Evde yapılacak birçok iş türü olduğunu diğer yazılarımızda belirtmiştik. Bu işlerin güzel tarafı parça başı yaptığınız iş karşılığı ücret alabilmeniz. Eğer oturduğunuz il büyük bir şehirse evde parça iş ilanı daha çok olduğundan bu işi yapma şansınız daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Evde Parça Başı İş Veren Firmalar

Evde parça başı iş veren firma ilanlarını bulmak için internette araştırma yaparak ulaşabilirsiniz. Ya da sayfamızın aşağısında bulunan yorum gönder bölümünden oturduğunuz şehri belirterek iletişim bilgilerinizi not bırakabilir böylece evde parça başı iş veren firma veya şahıslar sizinle iletişime geçme şansını arttırabilirsiniz.

Evde Parça Başı İş Yapmak İstiyorum

Bu işi yapmak için verilen ilanlardan yapabileceğiniz işleri seçerek başvurabilirsiniz. Anladığınız iş bölümleri ne kadar fazla ve deneyiminiz varsa iş bulma şansınızda o kadar fazla olur.

Evde Parça Başı Yapılan Ne Tür İşler Var?

Evde parça başı yapılabilecek bir sürü iş türü mevcut. Örneğin paketleme işleri olabilir veya bazı eşyaları ayırarak sınıflandırma olabilir. Bu sizin anlaştığınız firmanın ne tür işlerle ilgilendiğine göre değişir.

Evde Parça Başı İşlerden Ne Kadar Kazanabilirim?

Yine az önce yukarıda belirttiğimiz gibi firmanın ne tür işlerle ilgilendiği ve size verilen işin miktarına göre değişiklik gösterecektir. Eğer yaptığınız iş herkesin yapamayacağı ustalık isteyen bir işse doğal olarak alacağınız ücret diğer evde yapılan parça başı işlere göre daha fazla bir ücret olacaktır. Evde ailece bu işi yaparsanız veya eş dost akraba ile yaparsanız daha hızlı bir zaman dilimi içerisinde verilen işleri bitirebilir buna bağlı olarak firmanın size vereceği işleri ve iş türlerini arttırabilirsiniz. Eğer tek başınıza bu işleri yapıyorsanız firmanın sizden istediği vakitler içerisinde teslim etmeniz çok iyi olacaktır böylece firma ile uzun soluklu bir çalışma dönemine girebilirsiniz. Firma tarafından verilen ürünlere hasar vermeden özenli yapmanız önem arz eden bir durum eğer baştan savma bir şekilde işleri yaparsanız firma bir daha sizinle çalışmak isteyebilir. Unutmayın bu işleri yapmak isteyen bir sürü kişi var. Son olarak bu tür işlerde aylık 2.000 Liraya varan paralar kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.