Evde Oyun Oynayarak Para Kazanma | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Oyun Oynayarak Para Kazanma

06.09.2016
13

Hepinize tekrardan merhaba çok değerli okuyucularımız. Yepyeni yazımıza hepiniz hoş geldiniz. Evde Oyun Oynayarak Para kazanma adlı yazımızla karşınızdayız. Umarım bu yazdıklarımız sizler için belirli bir ilham oluşturup sizleri farklı yollara ve hayallerinizin peşine sürüklüyordur. Unutmayın biz burada sizlerin daha kazançlı ve kolay bir hayat yaşayabilmesi için bu yazıları yazıyoruz. Umarız ileride bizde bu emeklerimizin karşılığını alabiliriz. Gelelim bizim muhim konumuza, evde oyun oynayarak nasıl para kazanabilirsiniz ?

Evde Oyun Oynayarak Para Kazanma

Evde Oyun Oynayarak Para Kazanma

Aslında çok basit tek ihtiyacınız olan şey zaman. Bildiğiniz üzere şu sıralar piyasada çok fazla oyun var. Birbirinden farklı MMORPG, MOBA, FPS tarzı oyunlar sizleri beklemekte. Bu tip bir para kazanma yönetimi için seçebileceğiniz iki farklı yöntem mevcut. İlk yönetimimizden bahsetmeye başlayalım.

Evde Oyun Oynayarak Para Kazanmak için Hangi oyunları tercih etmeliyim

İstediğiniz bir oyunda profosyonel olun. Yani kendinizi çok aşırı derece de ilerletin ve diğer oyunculardan çok daha iyi bir seviyeye gelin. Fakat oynayacağınız oyunu çok iyi seçmeniz gerekiyor. Seçeceğiniz oyunun sürekli olarak düzenli turnuvaları ve etkinlikleri olmalı ki sizlerde bu etkinlik ve turnuvalardan faydalanın. Her katıldığınız turnuva size deneyim sağlayacaktır. Harcadığınız zaman size dahada ileriye gitmekte yardımcı olacaktır. Sürekli kendinizi geliştirin ve asla sıkılmayın. İlerleyen zamanlarda iyi oynamaya başlayınca bazı takımlar tarafından zaten fark edileceksiniz. Bir takıma girdikten sonra zaten önünüz açılmış olacaktır. Takımınızla zaman geçirip dahada fazla kendinizi geliştirebilirsiniz.

Evde Oyun Oynayarak Para Kazanma Ve Hesap Satışı

Bir diğer yöntemde hesap satışı. Bu yönetimi genelde MMORPG oyunlarında kullanabilirsiniz. Sahibi olduğunuz ve emek vererek kastığınız hesapları satarak belirli miktarlarda para elde edebilirsiniz. Çok iyi hatırlıyorum zamanında bir oyundaki hesabı arkadaşım bir araba ile takas etmişti. Sizlerde bu tip kazançlar sağlayabilirsiniz. Fakat unutmayın kazançlarınız seçtiğiniz oyuna göre farklılık gösterecektir. Bir oyunda 1 ay uğraşıp 200 lira kazanırken başka bir oyunda 1 ay uğraşıp 5 bin lira kadar bir ücret kazanabilirsiniz. Bu sebeple piyasası en iyi olan oyunlarla zamana geçirin ve zamanınızı kötü oyunlarla harcamayın. Fakat asla şunu unutmayın her oyunun bir süre sonra modası geçecektir.

Bir sonraki Evde Oyun Oynayarak Para Kazanma yazımızda görüşmek üzere hoşça kalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.