Evde Örgü Örme İşi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Örgü Örme İşi

09.06.2017
18
Evde Örgü Örme İşi

Ekstra gelir elde etmek için evlere örgü örme işi üzerine bu konumuzda sizlere işleyiş ve başvuru hakkında bilgiler sunacağız. Geleneksel olarak eski yıllardan günümüze kadar gelen örgü örme işi her ne kadar eskiye nazaran aktifliğini yitirse günümüz hanımları hobi amaçlı veya para kazanmak için örgü örme işini yapmaktadırlar. Kadınların el becerileri üzerine en yatkın ve en aktif oldukları konu olan örgü örme işi onlar için pratik bir o kadar da keyifli olmaktadır. Örgü örerek para kazanma olasılığı yüksek olan bu işte her ne kadar az sayıda insan bulunsa da birbirinden harika motif ve desenlerle şık ürünler elde ederek bunları rahatlıkla satabilmektedir.

EVDE ÖRGÜ ÖRME İŞİ

Evde Örgü Örme İşi

Beceri isteyen bu iş üzerine pratik olmanız ve farklı özgün modeller üretmeniz sizin yararınıza olacaktır. Her ne kadar günümüz ev hanımları hazır ürünler üzerine rağbet gösterseler de el yapımı göz nuru bu ürünlerde bir o kadar değerli olmaktadır. Bu nedenle birçok kişi çeyiz, hediyelik ve benzeri amaçlar üzerine yakın çevresinden veya internet üzerinde yer alan online dükkanlardan satın aldıkları bu ürünlere karşılık ücret ödemektedirler. Özelliklede Instagram, Facebook ve benzeri sosyal ağ platformlarında son dönemlerde ev hanımları başta olmak üzere aynı zaman’da kız öğrencilerde aktif olarak ördükleri bu ürünler satabilmektedirler. Sizlerde yakın çevrenize veya internet üzerinden ördüğünüz harika modelleri satışa çıkararak oldukça iyi paralar karşılığı satabilirsiniz.

ÖĞRENCİLER’DE ÖRGÜ ÖREREK PARA KAZANIYOR

Yurtta kalanlar veya ayrı eve çıkan kızlar ailelerine yük olmamak adına ev hanımlarının yıllardır gelir elde ettikleri örgü işini kaparak evde örgü örme işi yapmaktalar. Öğrenciler okul hayatlarında harçlıklarını çıkarmak için örgü örme becerilerini öğrenerek hem kendilerini bu konuda geliştiriyorlar, hem de ailelerinin ekonomik hacmine yardımcı olmaktadırlar. Genç kız öğrencilerin bu konuda ki alternatifleri arasında ilk sırada tabi ki moda gelmekte. Modayı yakından takip eden genç üniversiteleri kızlar örgü örme işi yaparak para kazanmak için yeni modeller üreterek bunları rahatlıkla satabilmektedirler. Bir diğer avantajları arasında ise bu yapmış oldukları modelleri internet üzerinden rahatlıkla satabilmeleri üzerinedir. Instagram başta olmak üzere sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştıkları bu ürünlerin satışlarını gerçekleştirerek gelir elde edebilmektedirler.

INSTAGRAM’DA BUTİK MAĞAZA AÇARAK PARA KAZANMA

İnternette satış üzerine ilk defa katılım sağlayacak olan kadınların direkt olarak mağaza açma olasılığını göz ardı etmelidir. Nedeni ise hem hakim olmadıkları hem de az takipçiye sahip olmaları hususunda verimsizlik yaşayacaklarından ötürü ilk etapta aracı firmalar ile anlaşıp, kendilerine komisyon vererek kendi ürünlerini bu platformlarda binlerce takipçisi olan firma profillerinde rahatlıkla satmaları daha mantıklı olmaktadır. Eğer sosyal medyaya hakim ve aynı zaman’da iyi bir takipçi sayınız var ise girişimci ruhunuzu ortaya koyarak, yaptığınız ürünü iyi ücretler karşılığında satabilirsiniz.

Evde Örgü Örme İşi Başvurusu

Evde örgü örerek para kazanmak istiyorsanız yorum kısmına yaşadığınız şehir, kaç kişi çalışacağınız ve sizinle iletişime geçilebilecek bir mail adresi bırakmanız halinde işveren firmalar size ulaşarak evde ek iş yapmanızı sağlayacak fırsatları sunacaklardır. Olumlu bir ilerleme doğrultusunda firmalar size dönüş yaparak anlaşma sağlamanız halinde ücretlendirme konusunda sizi bilgilendirerek karşılıklı anlaşma sağlayabilecekseniz.

Evde örgü örme işi dışında farklı bir ek iş yapmak istiyorsanız, web sitemiz dahilinde yer alan diğer iş imkanları üzerine bulunan konularımıza göz atarak evde ek iş yapabilirsiniz. Çeşitli evde ek iş ilanlarını ve aynı zaman’da işveren firmalar hakkında bilgi edinmek adına Facebook sayfamızı beğenerek takip altında tutabilirsiniz.

 

Yorumlar
 1. Seda dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum eli çabuk biriyim Ankara da ikamet ediyorum bu ise ihtiyacım var geri dönüş saparsanız sevinirim

 2. Fatma dedi ki:

  Sakarya merkezde yaşıyorum bu işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Ceyda Karataş dedi ki:

  Örgü işi için başvuru yapmak istiyorum e postamdan ulaşabilirsiniz kerim-1978karatas@hotmail.com

  1. Ceyda Karataş dedi ki:

   Örgü işi istiyorum

 4. tuncay dedi ki:

  selam nasılsınız eşim için iş arıyoruz

 5. ayşegül dedi ki:

  Erzurum merkezde oturuyorum lif patik dantel yapiyorum

 6. seher dedi ki:

  Ordu merkezde ikamet ediyorum örgü örmeyi seviyorum yarımcı olursanız sevinirim.işe ihtiyacım var.

 7. Saniye dedi ki:

  Gundelik hayattada surekli orgu oren biriyim elim hizlidir yardimci olursaniz sevinirim 3 cocuk okutuyorum

 8. Fidan dedi ki:

  Ankara batıkent de ikamet etmekteyim ev de ek iş yapmak istiyorum

 9. firdevs gülmez dedi ki:

  Evde herçeşit elişi üretimini yapabiliriz ama muhatap bulamıyoruz. Nerde bu iş verenler?!

 10. Sevcan dedi ki:

  Bu örgü işini istiyorum

 11. Elif Tektaş dedi ki:

  Evde örgü işi yapabilirim

 12. Fatma akın dedi ki:

  Evde dantel örgü paketleme işi yapmak istiyorum ankara keçiören

 13. Burcin dedi ki:

  Orgu işi yapmak istiyorum

 14. gülperi dedi ki:

  eskişehirdeki 100 kişilik bayan grubumla evde para kazanmak istiyoruz.

 15. Funda dedi ki:

  Yardımcı olurmusunz lütfen öğrenciyim annemle birlikte örgü örüyoruz… Fundadnc@gmail.com zonguldak ereğli

 16. Beyza dedi ki:

  Örgü işi yapmak istiyorum

 17. Esra dedi ki:

  Evde örgü işi yapmak istiyorum

 18. Nurcan dedi ki:

  Evde tığ işleri yapıyorum bebek hırkası battaniye yelek çanta koltuk şalı vb

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.