Evde Örgü Bebek ve Oyuncak Yaparak Para Kazanın | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Örgü Bebek ve Oyuncak Yaparak Para Kazanın

09.12.2017
6

Evde Örgü Bebek ve Oyuncak Yaparak Para Kazanın

Eğer örgü işlerine eliniz yatkınsa bu işten kazanç sağlamanız çok zor değil. Üstelik örgü işini herkes yapamadığı için diğer evde yapılan ek işlere nazaran bu işi bulmak ve para kazanmak becerinize göre daha kolay olacaktır. Örgü işleri diğer işlere göre yapması şüphesiz daha zor ve zaman alan bir iştir ama örgü işleri el emeği göz nuru olduğu için satıldıkları fiyatlarda azımsanacak rakamlar değil. Örgü işlerini yapmaktan hoşlanıyorsanız hobi olarak yaptığınız bu işten para kazanmak sizin için hiç zor olmayacaktır.

Ülkemizde bayanların büyük çoğunluğu ev hanımlığı yapmakta dışardaki işlerde türlü sebeplerden ötürü çalışmıyorlar. Ancak artık günümüz şartlarında tek kişinin eve getirdiği maaşla hele ki o maaş asgari ücretten oluşuyorsa geçinmek gerçekten çok zor, ay sonunu getirmek imkânsız oluyor çoğu zaman. Bu şartlardan oluşan günümüz dünyasında artık bayanlarda en azından evde de olsa ufak tefek işler yaparak evine üç beş kuruş para kazandırmak istiyorlar doğal olarak. Evde ek iş olarak yapılabilecek olan örgü bebekleri örerek veya örgü oyuncaklar yaparak maddi açıdan biraz olsun rahatlayabilirsiniz.

Evde öreceğiniz örgü bebekleri tuhafiyelere, örgü oyuncakları yine tuhafiyelere, oyuncakçılara ve kırtasiye benzeri yerlere satabilirsiniz. Önceden öreceğiniz birkaç oyuncak örgü bebek örneklerini alarak çevrenizde bulunan uygun iş yerlerine gösterebilir ek gelir kazanmak için bu işi evde yaptığınızı söylerseniz zaten işyeri sahiplerinin çoğu size sempati ile yaklaşacaktır yüksek ihtimalle alıcı bulacaksınız. Kimsenin emeği boşuna gitmez diye bir söz vardır siz elinizden geldiğini yaptıktan sonra başarılı olmak kaçınılmaz olacaktır.

Ördüğünüz oyuncak örgü bebeklerin tanesini ortalama 50 Liradan satabilirsiniz eğer eliniz hızlıysa bu işten fena sayılmayacak ücretler almanız hayal değil. Eğer örgü işlerinde yeteneğiniz varsa denemekten zarar gelmez. Alıcı bulmasanız dahi evinize süs olarak koyarsınız. Evlere örgü bebek oyuncak veren firmalar adlı sitelere itibar etmeyiniz çoğu gerçek olmayan ilanlardan oluşur. Bu sayfada nasıl örgü işinden gerçekçi bir şekilde para kazanabileceğinizi anlatmaya çalıştık umarım faydası olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.