Evde Naftalin işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Naftalin işi

30.11.2016
19
Evde Naftalin işi

2016 yılının en rövanşta olan ve evde boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz işlerinden bahsetmeye başlasak hepsini bitiremez sayfalar dolusu yazı okursunuz. Biz kısaca özet geçecek ve örnek olarak naftalin işini sizlerle paylaşacağız. Öncelikle naftalin nedir onu bir hatırlayalım. Naftalin; giderlerden gelen kötü kokuları engellemek adına lavaboların içine bıraktığımız ilaç. Genellikle ev hanımlarına verilen bu işler sadece ev hanımları için değil evde çok boş vaktim var sıkılıyorum diyenler içinde geçerli. Naftalin keseleme işine gelecek olursak. Peki siz bu naftalinle ne yapacaksınız? Bu işi veren firmalarla nasıl iletişime geçecek ve maaş işini nasıl yapacaksınız? Naftalin keseleme işi nasıl yapılır?

Bunların cevaplarını sıralayalım. İlk önce bu işi veren firmaların bir çoğu zaten dışarıya iş vermek için eleman aramakta. Yani internet üzerinden bu işi verebilecek olan evden çalışacak işçi arayan firmaların başvuru formlarını doldurarak işe başlayabilir ve ya telefonla da iş alabilirsiniz. İkinci olarak naftalin keseleme işini nasıl yapacaksınız? Masrafların tamamının firmaya ait olduğunu söyleyerek firmadan yetkili bir kaç kişi tarafından size gönderilmiş olan naftalinleri belirli sayılara ayırarak keselerin içine dolduracak ve ağızlarını bağlayacaksınız. İş tamamen bundan ibaret.

Ne bir beceri ne maliyet gerektiren bir iş değil herkesin yapabileceği türden bir iştir. İşteki en büyük olayda elin hızıdır. Elinizin hızlı olması size artı puan kazandırır bu da size daha çok iş aldırabilir. Ücret olayına gelecek olursak, ücreti elden ve iş tesliminde almak sizin için daha iyi olacaktır. Para kazandığınızı hissetmek size daha çok kazanma isteği ve çalışma isteği verir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Evde ki boş zamanlarınızı değerlendirmek için büyük bir artı olan keseleme işi sizi motive ederek iş hayatına atılmanızı da sağlar. Hem de evinizde ki küçük çaplı planlara yardımcı olmanızı sağlar. Ne kadar çok naftalin keselerseniz o kadar ücret artışınız olur bu da sizin işinize bağlılığınızı arttırır.

Yorumlar
 1. Özlem Ayan dedi ki:

  MERHABA ISPARTA MERKEZDE OTURUYORUM .BENİM EK İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR .EVDE NE İŞ OLSA YAPARIM.LÜTFEN GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

 2. Merve dedi ki:

  6 kişiyiz Ümraniye çakmakta oturuyoruz eve ek iş arıyoruz

 3. Ferah elibol dedi ki:

  Ben Manisa gölmarmaradan ferah lütfen yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var rica ediyorum

 4. Kadir Murat Sevim dedi ki:

  Paraya ihtiyacım olduğu için bu işe talibim.Afyonkarahisarliyim.Sizdrn haber bekliyorum.İletisim:0545 391 6655

 5. pınar alkan dedi ki:

  Merhaba istanbul kadıkoyde oturuyorum.evde kolaylıkla yapabileceğım bir iş

 6. elif dedi ki:

  işe ihtiyacım var ığdırda yaşıyorum 5 kişiyiz

  safamervakartal@gmail.com

 7. Toprak dedi ki:

  Aydın/Nazilliden şuan iki kişiyiz ama çok iş gelirse sayı artacaktır.

 8. gülperi dedi ki:

  eskişehirdeki 100 kişilik bayan grubumla evde para kazanmak istiyoruz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.