Evde Mum Paketleyerek Para Kazanmak | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Mum Paketleyerek Para Kazanmak

07.12.2017
9

Evde Mum Paketleyerek Para Kazanmak

Evde yapabileceğiniz bir başka ek iş olan mum paketleme hakkında bilgiler içeren yazımıza hoş geldiniz. Günümüzde geçim derdi zor ve insanlar mecburen evde yapacak ek işler arıyorlar. Bizde sizlere evde yapabileceğiniz ek işleri sürekli araştırıyoruz ki durumu olmayan insanlara küçükte olsa bir faydamız dokunsun. Evet evde mum paketleyerek para kazanabilirsiniz peki bu iş nasıl yapılır nasıl bulunur? İşte bu yazımızda bunları sizler için araştırıp derledik. Umarız bu yazı sayesinde evinizde yapabileceğiniz bir ek işiniz olur.

Evde Mum Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu işi bulmak için öncelikle internette araştırma yaparak mum üreten firmaları tespit etmeli ardından iletişim bilgilerini not alarak sırayla telefon ederek evde mum paketleme işini verip vermediklerini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz ilde mum imalatı yapan firmalar varsa bizzat gidip görüşmeniz sizi daha şanslı konuma getirecektir çünkü firmalar kargo masrafı ile uğraşmak istemeyebilir. Bir başka evde mum işi paketleme işi bulma yöntemi olarak sayfamızın aşağısında bulunan yorum kısmından iletişim bilgilerinizi not bırakarak bu işi yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu şekilde evde mum paketleme işi vermek isteyen firmalar sizlere ulaşma şansınızı arttırabilirsiniz.

Evde Mum Paketleme İşi İçin Para Vermem Gerekir mi?

Hayır, para vermeniz gerekmez. Anlaştığınız firma sizlere gerekli eşyaları (mumlar – paketler vs.) sizlere ücretsiz olarak temin edecektir.

Evde Mum Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Kazanacağınız paranın miktarı anlaştığınız işin yüküne göre değişebilir. Tahmini olarak bir rakam söyleyecek olursak; 500 ile 1500 TL arasında değişen aylık para miktarları kazanabilirsiniz.

Evde Mum Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Tecrübe Gerektirir mi?

Evde mum paketleme işi basit bir iş olmakla beraber tecrübe gerektirmeyen bir iştir. Firmanın size verdiği mumları istenilen sayılarda gerekli paketlere koyarak yine verilen bant gibi araçlarla paketleri sıkıca kapatacaksınız. Tüm iş bundan ibaret gördüğünüz gibi gayet kolaylıkla yapılabilecek bir iş. Evde mum paketleme işi yapıyorsanız ve çocuk sahibiyseniz mumları çocuklarınızdan uzak tutmaya, çocukların ulaşamayacakları bir yerde tutmaya mutlaka dikkat edin lütfen.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.