Evde Meyan kökü paketleme işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Meyan kökü paketleme işi

23.12.2016
13

İnsanlar artık alternatif tıbba yönelmeye başladı. Hastalandığımızda ilaçtan çok her türlü şifalı bitkiyi deneyip bize neyin iyi geldiğini anlamaya çalışırız. Televizyonda internette neredeyse her yerde şifalı bitkilerden bahsediliyor. Talep çok olunca da bu bitkileri paketleme işleri çoğaldı. Meyan kökü paketleme işi de bunlardan biridir. Eğer paraya ihtiyacınız varsa ya da evinize destek olmak istiyorsanız bu işi yapabilirsiniz. Özel bir yetenek istemiyor. Başınızda bir patron yok. Sizi zorlayan yok. Kahvenizi içerken, televizyona bakarken, sohbet ederek yapacağınız güzel bir iştir.

Meyan kökü çok şifalı bir bitkidir. Alternatif tıp uzmanlarının ve aktarların tavsiye ettiği bir bitkidir. Meyan kökü birçok hastalığa iyi gelen bir bitkidir. Boğaz ağrılarına, öksürüğe, karın ağrılarına iyi gelir. Bu yüzdende meyan kökü paketleme işi talep çok oldukça artmıştır. Firmalar size bir çuval meyan kökü gönderir. Size birde hassas terazi verirler. Paketin içine ne kadar koyacağınız gösterilir. Sizde terazi de ölçerek paketlersiniz. Firma belli bir süre verir. Sizde bu sure içerisinde paketleyip firmaya teslim edersiniz. Her iste olduğu gibi bu işte de ne kadar çok yaparsanız o kadar çok kazanırsınız. Yalnız şunu unutmamalısınız ki rutubet yapmayan serin yerlerde saklamalısınız. Yoksa kardan çok zarar edersiniz.

Ayda 1.500 kazanabilirsiniz. Türkiye’nin hemen her şehrine paketleme işi verilebilmektedir. Bu işi veren yerleri internetten bulabilirsiniz. Ama her siteye de güvenmeyen. Araştırmadan o firmayla çalışmaya başlamayın. Düzenli, temiz ve istenilen şekilde çalışırsanız firmalar sizinle devamlı çalışmak isteyecektir. Ancak siz eğer ki çok temiz düzenli iş yapmaktan kaçınır iseniz firmalar sizinle çalışmayı keserler nedeni ise bu işi yapmak için çok kişi sırada beklemektedir. Sizin bu işten sağladığınız kazancı firmalar artık kolay yollardan insanlara iş vererek ederek kazancın kazanılmasını sağlıyor.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Sizler de sürekli ve devamlı bir işte çalışmak istiyor iseniz bu işi düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Ne kadar düzenli ve özenle iş yaparsanız o kadar çok gelir elde edersiniz. Bu da firmaların olan işleri size vermesini sağlar.

Yorumlar
 1. Gizem dedi ki:

  Gizem. 21 yaşında antalya da istikamet ediyorum. Eğitim masraflarımı karşılamak için evde calismaya ihtiyacım var. Firmanızin bütün şartlarını yerine getireceğimden ve hayal kırıklığına ugratmayacagim dan emin olabilirsiniz. İyi çalışmalar diliyorum.

 2. ayse dedi ki:

  İse çok ihtiyaç var ne olur dönün05459664494

 3. Emine Elif dedi ki:

  İstanbul Maltepe’de ikamet etmekteyim.Belirtilen işe uygun olduğumu düşünüyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

 4. Zeynep dedi ki:

  BAsvuru kabul olmuyor lutfen ulasin

 5. pınar alkan dedi ki:

  Merhaba istanbul kadıkoyde oturuyorum.evde kolaylıkla yapabileceğım bir iş

 6. elif dedi ki:

  işe ihtiyacım var ığdırda yaşıyorum 5 kişiyiz

  safamervakartal@gmail.com

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.