Evde kozmetik ürün satışı | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde kozmetik ürün satışı

16.09.2016
21
Evde kozmetik ürün satışı

Eskiden beri kadınların en tercih ettiği ve başarılı oldukları bir iş alanıdır. Hem çalışan hemze çalışamayan kadınların kolayca satabileceği kozmetik ürünler bir katalog aracılığı ile insanlara gösterilir. Genelde kadınlar altın günlerinde ya da öğle yemeği aralarında arkadaşlarına bu ürünleri incelemeleri için katalogları verirler. Eş, dost, akraba derken sizin bu işi yaptığınız duyurulur.
Bu işi yaparken önce çalışacağınız firmayı seçin. Bu firmalar da avon, oriflame, huncalife’dır.En çok bu firmalar ülkemizde biliniyor.
Bu firmalardan birine üye olarak işe başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz firmanızın ürünlerini iyice inceleyeniz. Bunlara kimlere satabileceğinizi belirleyiniz.
Öncelikle birden çok kataloğunuz olsun. Birçok kişiye katalog dağıtın. Çevrenizden birçok talep alıp bunları not etmezseniz zarar edersiniz.
Kimin be sipariş ettiğini, kime ne vereceğinizi iyice takip edin. Ürünler hakkında fikir edinin. Soru sorduklarında cevabını verecek durumda olmanız gerek. Eğer iyi bir satıcıysanız bu işten iyi para kazanırsınız. Bu işte iyi bir pazarlamacı olmalısınız. Ürünlerinizi tanıtmalısınız. Cazip ürünleri insanlara anlatmalısınız. İndirim günlerini haber vererek satışınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bu işin sizin için avantajları ise kendi ihtiyaçlarınızı da alabilirsiniz. Hem de eve katkı sağlayabilirsiniz.
Bu firma işi yapan firmalar kendilerine üye kazandırdığınız takdirde size prim de veriyor. Bu işin bir zorluğu yok. Sadece sürekli satacak müşteri kazanmanız önemlidir. Ne kadar çok üye kazandırırsanız o kadar çok prim alırsınız. Kazandırdığınız üyelerin satışından da para kazanıyorsunuz. Bu işte katalogdaki ürünleri çok iyi bilmeniz gerekir. İyi satış yapmak istiyorsanız kendi kullandığınız ürünleri bile tavsiye edip ürünleri tanıtıcı konuşmalar yapmalısınız.
Kozmetik ürünleri satarken insanların en çok beğendiği ürünleri işaretlerseniz diğer satacağınız kişilerde bu ürünleri önerebilirsiniz. Böylece daha çok satıp yapabilirsiniz.
Bu işte kendi işinizin patronusunuz. Ne kadar çok satış o kadar kazanç elde edersiniz.
Kendi akrabalarınıza, dostlarınıza bu işi yaptığınızı söyleyerek satış yapabilirsiniz. Ne kadar çok bu iş yaptığınızı duyurursanız o kadar çok ürün satarsınız. Bu işi boşlama gibi bir şansınız yok. Boşladığınız anda zarar etmeye başlarsınız. Zarar etmemek için de devamlı satış yapmanız gerekmektedir. Bu işte katalog önemlidir. Herkese kataloğu gösterip satış yapmaya çalışın.

Yorumlar
 1. Fatma Sarigol dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorsanız LR healty &beauty firmasını tavsiye ederim… Aloe Vera içerikli ürünlerin tanıtım ve satışını yapıyorum hem de iki bebegimle✌
  Ayrıca ekip de kuruyorum.. Katılmak bilgi almak isterseniz fatosnazyildirim@hotmail.com dan ulasabilirsiniz

 2. ZEYNEP TONBULOĞLU dedi ki:

  Bu işe talibim

 3. Fazilet dedi ki:

  Ankara da ikamet ediyorum evde iş yapabilirim

 4. SONAY TÜRKOĞLU dedi ki:

  3 kişi sancaktepe/istanbul

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.