Evde Karanfil Paketleme İşi İle Kazanç Sağlayın | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Karanfil Paketleme İşi İle Kazanç Sağlayın

07.01.2018
9

EVDE KARANFİL PAKETLEME İŞİYLE KAZANÇ SAĞLAYIN

Karanfilin insan sağlığı konusunda bir sürü faydası olduğu için çok tüketilmekte. Talep çok fazla olduğu için üretim konusunda sıkıntı yaşayan şirketler, evlerinizde yapabileceğiniz karanfil paketleme işlerini sizlere sunuyor. Günümüzde her insan ekonomik açıdan sıkıntıda olduğu için bu ve bunun gibi evde yapılabilecek işleri tercih etmeye devam ediyorlar. Kredi borçlarınız veya okuttuğunuz çocuklarınız varsa, maddi yönden sıkıntıya düşüyorsanız, genelde ev hanımlarının tercih ettiği bu tarz işler insanları bir nebze olsun maddi manevi rahatlatıyor. Bildiğiniz üzere karanfil sağlık sektöründe oldukça kullanılan bir bitki ve ağız kokusuna birebir olduğu için çoğu insan sırf bu yüzden bile olsa oldukça karanfil tüketmekte. Sadece bu alanlarla sınırlı kalmayıp çeşitli restoranlar ve lokantalarda ciddi anlamda karanfil tüketiliyor.

Piyasada ciddi bir açık söz konusu olan bu bitki siz ve sizin gibilerine ek iş fırsatı sunmuş oluyor. İçinde üçten fazla vitamini bulunduran bu bitkiyi anlaşma yapacağınız şirket sayesinde temin edip tüm gerekli alet edevatlar ile beraber titiz ve eşit bir şekilde yaparak aile bütçenize katkıda bulunmanız mümkün. Bu işi yaparak para kazanmak istiyorsanız günlük minimum 4 saat boş vaktiniz olması şart. Sizinle iletişime geçerlerse büyük ihtimal bu işe başlayıp gerekli ihtiyaçlarınızı karşılayıp aylık çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Çoğu kişinin yapabileceği bir iş olmakla kalmayıp ekip olarak çalışırsanız çok daha fazla ve seri üretim elde edeceğinizden kazancınız artacaktır.

Ne kadar kazanırım?

Şirketler size ulaştıktan sonra aynı şehirdeyseniz veya farklı şehirlerde olsanız bile kargo aracılığıyla size ürünleri gönderip ve tarif edeceği şekilde paketlemenizi isteyecektir. Paketlemesi oldukça basit ve hızlı yapılan bu iş sayesinde günlük 4000-5000 paketleme için 750-1000 TL arasında ödeme alacaksınız. Doğal olarak daha çok paketleme daha çok para getireceğinden ekip olarak çalışmanız kazancınızı büyük ölçüde arttıracaktır.

Bu kazançları artırmak için paketleme üzerine tuhafiyelerde satılan bazı pratik aparatları da edinebilirsiniz. Bu aparatlar işinizi önemli ölçüde hızlandıracak ve günlük üretim hacminizi artırarak kazançlarınıza da yansıyacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.