Evde İplik Temizleme İşi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde İplik Temizleme İşi

07.12.2017
10

Evde İplik Temizleme İşi

Günümüzde evde yapılacak iş olanakları hızla artarak devam etmekte. Evde yapılacak birçok ek iş kolu mevcut. Ne tür ek işlerin evde yapılabildiğini inernette araştırma yaparak öğrenebilir bu işlerden yapabileceğiniz işleri seçerek sizde evde kendi işinizi masraf etmeden yapabilir para kazanmaya başlayabilirsiniz. O işlerden biri olan evde iplik temizleme işi hakkında bu yazımızda sizler için gerekli araştırmaları yaptık. Bu yazımızı okuduktan sonra evde iplik temizleme işinin nasıl bir iş olduğunu, nasıl yapıldığını, bu işten ne kadar para kazanabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olacaksınız. İsterseniz başlıklar halinde bu işin püf noktalarına değinelim.

Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

İkamet ettiğiniz il veya ilçede bulunan tekstil atölyelerine gidip evde iplik temizleme işini kendilerinin yapıp yapmadığı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer kendileri yapmıyorsa bu iş için ekstra vakitleri yoksa onlar için ücret dahilinde evde iplik temizleme işini yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ya da Etrafınızda ek iş yapan eş dost akrabanız varsa ne tür işler yaptığı hakkında bilgi alabilir sizin de evde bir iş yapmak istediğinizi söyleyerek yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Ya da sayfamızın aşağısında bulunan yorum gönder kısmından evde iplik temizleme işini yapmak istediğinizi belirterek iletişim bilgilerinizi not bırakabilirsiniz. İplik temizleme işi için eleman arayan firmalar bu şekilde size ulaşabilir (kesinliği veya garantisi olmadığını bilin lütfen).

Evde İplik Temizleme İşi Nasıl Yapılır? Tecrübe Gerektirir mi?

Evde iplik temizleme aslında kolay bir iştir. Anlaştığınız kişi veya firma size tekstil atölyesinde hazırlanan elbise ürünlerini size ücretsiz teslim ettikten sonra örnek olarak size nasıl yapıldığını uygulamalı olarak tarif edecektir. Size verilen elbise, çamaşır, çorap, eldiven, şapka vs. kenarlarında bulunan fazlalık olan ipleri kesmeniz gerekecek. Evde iplik temizleme işi gördüğünüz gibi gayet basit bir iştir herhangi bir tecrübe gerektirmez.

Evde İplik Temizleme İşinden Aylık Ne Kadar Kazanabilirim?

Alacağınız ücret her ne kadar aldığınız iş yüküne göre değişiklik gösterse de ortalama olarak 750 ile 1.500 TL arasında para miktarları kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.