Evde ek iş Çakmak Montajı İşi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde ek iş Çakmak Montajı İşi

28.01.2018
14

Çakmak Yapımı İşi

Hayat şartlarının zorlaşması ve hayatın günden güne pahalanması, evde ek iş yapılmasını zorunlu kılmıştır. Bir zamanlar tek maaş ile fazla zorluk çekmeden geçinebilen aileler, iki maaş olsa dahi zor geçinir hale gelmiştir. Bundan dolayı ev hanımlarının herhangi bir geliri olmaması son derece zorlayıcı bir durumdur.

Öte yandan öğrenciler de ailelerinin durumlarından dolayı pek çok zaman evde ek iş yaparak okul harçlıklarını çıkartmak veya kalacak yer paralarını ödemek durumunda kalabilirler. Tüm bu gerekçelerden dolayı evlere ek iş veren firmalar sektöre giriş yapmıştır. Bu firmaların emek sahiplerine sunmuş olduğu işlerden bir tanesi de çakmak yapım işidir.

Bu işi yapabilmek için herhangi bir sermayeye ihtiyaç yoktur. Zira gereken tüm malzeme ve ekipmanlar iş anlaşması yapıldıktan sonra çakmak üretimi yapan firmalar tarafından emek sahiplerinin adreslerine yollanacaktır.


Çakmak Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Çakmak montaj işi yapmak için herhangi bir deneyime gerek yoktur. Öte yandan çok ciddi bir el becerisi de gerekmez. Çakmak üretimi yapan firmalar tarafından gönderilen malzemelerin firmanın istediği şekilde bir araya getirilerek çakmağın nihai şeklinin ortaya çıkarılması gerekir.
Bu ek işe emek sahibi kendini alıştırmak ve daha kolay çakmak montajı gerçekleştirebilmek amacıyla emek sahipleri bitmiş ve bozuk çakmakları parçalara ayırıp yeniden bir araya getirebilir.
Bu sayede çakmakları birleştirerek daha fazla üretim yapmak ve daha fazla para kazanmak mümkün olacaktır. Aynı zamanda evlere ek iş veren firma tarafından emek sahibine tanınan sürede gerekli sayıda çakmak montajının tamamlanması gerekir.

Çakmak Yapım İşi Veren Yerler Hangileridir?

Çakmak montajı için evlere iş veren çok sayıda irili ufaklı firma bulunur. Bu firmalar çakmak montajı için genel olarak evlerinde bireysel çalışan insanları uygun görürler. Dolayısıyla fabrikalarında herhangi bir montaj işlemi gerçekleştirmeden parçalar halinde evde ek iş yapmak isteyenlere teslim ederler. Bu firmaların hangileri olduğunu bulmak ise son derece kolaydır.
Herhangi bir arama motorunda çakmak montaj işi veren firmalar şeklinde arama yapıldığı zaman pek çok sonuç ile karşılaşılacaktır. Ulaşılan sayfalarda çakmak montaj işine dair pek çok kuruluş ve bu kuruluşların iletişim bilgileri bulunacaktır.

İş Başvurusu İçin

Evde çakmak birleştirme işine başvurmak için ilk olarak evlere ek iş veren firmaları internetten araştırarak bulmak gerekecektir. Akabinde evde ek iş yapmak isteyen kişi bu firmalar arasından kendisine uygun olan firmayı seçerek ilanda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firmaya evde ek iş talebinde bulunması gerekir. Bu talebin mail ile mi yoksa telefon ile mi yapılacağı ilanda detaylı şekilde yazılır. Öte yandan bu iletişim çoğu kez mail yoluyla gerçekleştirilir. Mail atıldıktan sonra şayet ek iş ilanı halen daha geçerliliğini koruyor ise ve firma çakmak montaj işini vermek için başvuruda bulunan ek iş sahibini uygun bulursa en kısa sürede geri dönüş sağlayacak ve işe bir an önce başlanması için malzemeleri gönderecektir.

Yorumlar
 1. Betül eröz dedi ki:

  Çakmak montaj işi yapmak istiyorum bilginize

 2. Kadi dedi ki:

  Çakmak yapımı yapmak istiyorum.

 3. Kadir dedi ki:

  Çakmak montajı yapmak istemektedir.

 4. Kadir dedi ki:

  Çakmak montajı yapmak istemekteyim

 5. Sema dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 6. Aybüke dedi ki:

  Ben Aybüke Türker, öğrenciyim Ankarada yaşıyorum tek başıma yapıcam ama gerek olursa yardım edicek birileri bulurum iletişim : aybuke625@hotmail.com

 7. Malek dedi ki:

  Izmir de ikamet ediyorum acil işe ihtiyacm var

 8. Sevgi dedi ki:

  Evde çakmak montaj işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 3kişilik ekibiz Zonguldak Kilimli de oturuyorum

 9. Nuray dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var lütfen…

 10. Raziye ceylan dedi ki:

  Çakmak işi yapmak istiyorum.

 11. Süheyla dedi ki:

  Çok yere başvurdum ama geri donen olmadi ne yazikki çakmak montaji verirseniz yaparızistanbul sultangazi

 12. Salim dedi ki:

  Evde yapılacak is arıyorum manisa da

 13. Mustafa dedi ki:

  Çakmak montaj yaparım
  05425281261

 14. İrfan dedi ki:

  Merhaba,evde çalışmak istiyoruz

 15. Semra Şenocak dedi ki:

  İstanbul bagcılar dan ulaşıyorum merhaba evde yapabileceğim iş istyrm lütfen dönüş yapın bana lütfen.

 16. Kübra dedi ki:

  İki kişiyiz. Kocaeli/Darıca’da bulunuyoruz.

 17. Osman dedi ki:

  En kisa zamanda donus yapmanizi bekliyorum ist dsyim

 18. Pınar dedi ki:

  Ankara Mamak işe ihtiyacım var

 19. ZEHRA dedi ki:

  Ben konyada yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim

 20. Zeynep dedi ki:

  Elim cok hızlıdır ve elimden her iş gelir. En kısa zamanda bana dönerseniz sevinirim iyi gunler. Evlere paketleme isinden bende istiyorum ihtiyacim var….ankara fatih

 21. Meltem dedi ki:

  Cakmak montaj isi istiyorun

  1. Meltem dedi ki:

   Evet

 22. Yasaman dedi ki:

  İzmir acil ihtiyacim var

 23. Hanife Gül Temizkan dedi ki:

  Çakmak montaji yapabilirim ihtiyacım var montaja elim yatkındır daha önce çeşitli montaj işlerinde çalıştım dönüş yaparmısnız .

 24. Çisem dedi ki:

  Ankara eryaman evde her türlü paketleme katlama dikiş işi özenle yapılır

 25. Dürdane dedi ki:

  Merhaba bu işi yapmak istiyorum aksaray

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.