Evde Ek iş Boncuk işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Ek iş Boncuk işi

25.09.2016
19
Evde Ek iş Boncuk işi

Evde oturan hanımlar son zamanlarda oldukça fazla iş ilanlarına bakmaktadır. Bunun da olması ile insanların artık son zamanlarda hem para kazanarak hem de ev de oturarak vakitlerini geçirmek istemektedir. İnsanların bir çoğu para kazanmak için çeşitli işlere başvuru yapmaktadır. Bu işler de genellikle evde yapılan işlerdir. Özellikle kadınların evde oturmak yerine hem kendi ihtiyaçlarını gidermeleri hem de evin bazı ihtiyaçlarına yardımcı olmaları oldukça önemlidir. Böyle olmak istemeleri nedeni ile de işlere başvurmaktadırlar.

Evde yapılacak işlerin kadınlar için en önemlisi olan boncuk işi oldukça kolay bir iştir. Sadece boncuklar ile yapılan bu işin herhangi bir maliyeti yoktur. Sizin anlaştığınız firma sizlere bu boncukları vererek ve boncukları üzerine dikeceğiniz elbise abiyeleri de sizlere temin etmektedir. Yalnız bu işten alacağınız para sizin en kadar çok abiye üzerine boncuk diktiğinize bağlı olarak değişecektir. Bunu bilerek ve bunları göz önüne alarak bu işi kabul edin.

Boncuk işi hakkında paradan ziyade aslında insanlara en önemli verilmesi gereken bilgi ise bu işin biraz cefalı bir iş olduğudur. Lakin buna rağmen evde boş durmak istemeyen ev hanımları ve dikiş üzerindeki etkinlikleri ile bu işi kolay bir şekilde yapacaklarını söylemektedirler. İnsanların bu tarz istekleri ve arzuları paradan dolayı ileri gelmektedir. Malzemelere bakacak olursak eğer; yukarı da sizlere dediğimiz gibi sadece boncuk ve abiye yer almaktadır. Bunların yanında ise onları dikmeniz için kullanacağınız ipler ve tığ gibi benzeri araç gereçler sizlere verilecektir. Kadınların genç yaşlarından beri yaptıkları ve bildiklerin en güzel iş örgü ve dantel işi olmaktadır. Ayrıca işleme işlerini de kadınlar son derece en iyi şekilde ustalık ile yapmaktadır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Sizlerde artık evde oturup para kazanmak istiyor iseniz yukarıdaki iş için gerekli araştırmaları yaparak bir firma bulabilirsiniz. Bulduğunuz firma ile her konuyu detaylı olarak konuşun. Daha sonradan alacağınız ücret ve yapacağınız işlerde sıkıntı çıkma ihtimaline karşı bu öngörüyü alın. Artık sizlerde evde oturup para kazanmaya rahatlıkla başlayabilirsiniz.

Yorumlar
  1. Deren Deniz dedi ki:

    Deren Deniz . İstanbul/ Fatih. Evde ek iş yapmak istiyorum

  2. Emine dedi ki:

    Merhaba Ankara’dayım bu işi yapmak istiyorum.

  3. sumeyra dedi ki:

    merhaba 4 kisilik ekibimiz var daha onceden yapmis oldugumuz ve tecrube kazandigimiz isler istanbulda ikamet ediyoruz donus yaparsaniz sevinirim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.