Evde Cüzdan yapma | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Cüzdan Yapma işi

26.09.2016
21
Evde Cüzdan Yapma işi

Cüzdan bilindiği üzere artık hem erkeklerin hem de kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında olmaktadır. Cüzdanların olması da insanların son zamanlarda oldukça fazla cüzdan modellerine bakmasından kaynaklanmaktadır. Daha cüzdanı eskimeden beğendiği modeli satın alan erkekler ve kadınlar vardır. Kadınların da var olması satın alımlar da oldukça etkilidir. Ama son zamanlarda oldukça fazla büyük cüzdanlar yerine ufak kartlık cüzdanlar daha çok satılmaktadır. İnsanların da bu tür ürünleri satın aldıkları da bilindiğine göre artık bu işi yapan yani imal eden firmaların sayısı da artmaktadır.

Eğer ki sizlerde evlerinizde oturup canınızı sıkacağınız yere evlerde yapılan işleri araştırmaya başlamalısınız. Ve son zamanlarda yukarı da verdiğimiz bilgiyi de teyit ederek cüzdan işine girmenizi öneriyoruz. Bu işin malzemeleri de oldukça basittir.

Malzemeler;

  • Kumaş
  • Makas
  • Dikiş makinası
  • İp
  • Kalın ip
  • Gömlek dosya – içi görülen dosyalar

Sadece malzemeleri bu kadardır. Şimdi sizlere bu işi nasıl yapacağınızı anlatalım. Bu iş oldukça basittir. Sadece dikiş makinanızın olması ve onu kullanmayı bilmeniz oldukça yeterli olmaktadır.

Bunlardan sonra ise size sadece cüzdan yapmanız kalmaktadır. Sert ve kalın kumaşı internet üzerinden gördüğümüz cüzdanlara benzetmek için belirli aralıklar ile keselim. Daha sonradan ise onların 1cm küçükleri 3 adet keselim. Onları daha sonradan birbiri ile birleştireceğiz. Bunları da kestikten sonra en baştaki ile önceki kestiğimiz 1cm küçük olan birbiri ile dikelim. Daha sonradan ise 1cm kesilen ile onun üzerinden tekrar 1cm kesilen parçayı tekrar üzerine dikelim. Böyle kart koymak için bir yerimiz olmuş oldu. Sonradan ise cüzdan yapımına devam etmek için gömlek dosyamızı resimlerin koyulacağı bölmeyi yapmak için kumaş ile birlikte kesmeliyiz. Daha sonradan kestiğimiz parçaları tekrar bir araya getirerek dikim işlemini gerçekleştirelim.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Gördüğünüz gibi böyle yöntemler ile cüzdan yapımı işini rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizler bizim anlattığımız şekilde değil de daha farklı şekiller de cüzdan yapımı işini yapabilirsiniz. Bunları yapabilmek içinde artık son zamanlarda daha fazla internet üzerinden araştırma yapmanız gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.