Evde Çocuk Bakıcılığı işi 2016 | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Çocuk Bakıcılığı işi 2016

13.09.2016
17
Evde Çocuk Bakıcılığı işi 2016

Bildiğimiz gibi artık evde bir çok iş bayanlar tarafından yapılmaktadır. Özellikle ev hanımlarının beylerine ve evlerine yardımda bulunmak üzere hem evinde rahat bir iş aradığı hem de parasının güzel olmasını beklediğini görmekteyiz. Onlara evde yapılacaklar listelerine ekleyecekleri bir önerimiz daha var; Çocuk – bebek bakıcılığı.
Evet, yukarıda dediğimiz gibi bebek bakıcılığı ve çocuk bakıcılığı bayanlar yegâne işi olmaktadır. Bizleri de büyütenler arasında her zaman annelerimiz gelmektedir. Ama şimdiki çoğu bayanlar eşlerine ve ev ekonomisine yardımda bulunmak için çalışmak zorunda kalmaktadır. Bundan dolayı da yeni doğan bebeklerine ve ileri ki yaşlarda olan çocuklarına bakıcılık yapacak bayanlar aramaktadırlar. Sabahtan onlar işten gelene kadar bakıcılık yapan bayanların sayısı da bir hayli yüksektir. Bakıcılık yapmak isteyen bayanlar kendi evlerinde bu işi rahatlıkla yapabilirler. Diğer bayanlar ise çocuklarını kreşe vermekten ziyade özel bir ilgi ile bakılmasını daha iyi olduğunu düşünmektedirler. Bundan dolayı da son zamanlarda daha fazla bayan bakıcılar aranmaktadır.

Evde iş yapacak olan bayanlar yukarıda anlattığımız bu önerileri mutlaka düşünsünler. Bu öneriler hem daha fazla para kazanmaları için yararlı olacaktır. Hem de rahat ve kolay bir şekilde kendi çocuklarını nasıl büyüttüler ise bu işi de o şekilde rahatlıkla yapacaklardır. Hem evde durup hem de para kazanmanın aslında bayanlar için iki kolay yolu vardır. Birisi yemek yapmak diğeri de çocuk bakmak. Bu iki koşul bayanların zaten gün içinde yaptıkları işlerden ibaret olmaktadır. Bundan dolayı da artık son zamanlarda bayanlar daha çok bu işlere yönelecektir diye tahmin ediyorum.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Evde iş yapmanın herhangi bir koşulu yoktur. Lakin bebek bakacak olan kişiler için evin temiz olması ve aile ilişkilerinin iyi olması işi bulmalarına artı bir yön verecektir. Çünkü bebeğini emanet edecek olan kişiler emanet edecekleri yeri iyi bir şekilde araştırmaları gerekmektedir. Bu gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra ücret ve saatler konuşulur. Eğer herhangi bir anlaşmazlık çıkmaması durumunda bu iş sizin olur. Para yönünden bakacak olursak eğer oldukça getirisi olan bir iştir.

Yorumlar
 1. ayla duman dedi ki:

  evde boncuk paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Fatma dedi ki:

  Evde çocuk bakmak istiyorum

  1. Ayse dedi ki:

   Merhaba fatma hanim.
   Daha az yorulacaginiz bir ek is te calismak istermisiniz. LR world firmamizin ismi
   Ayse erdem / hanimaga54@hotmail.fr

 3. Fatma dedi ki:

  Evde çocuk bakıcılığı yapmak istiyor annem

 4. Ayşe dedi ki:

  Evimde çocuk bakmak istiyorum istanbul pendik

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.