Buzdolabı Süsü işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Buzdolabı Süsü Yapma

26.09.2016
14
Evde Buzdolabı Süsü Yapma

Bildiğiniz üzere tatile gittiğimizde çarşıda gezerken gözümüze en çok çarpan hediyelik eşyalardan biri de buzdolabı süsleri olmaktadır. onlar en az 1 liradan en fazla ise 3 liradan alıcısını beklemektedir. Bunların nasıl yapıldığını insanlar oldukça çok merak etmektedir. Aslında oldukça kolaydır. Bunları yaptıran firmalar ne bu işte bir makine kullanıyorlar ne de seri imalathane. Bu işi yapacak olan kişiler insan gücüne dayalı olarak buzdolabı süsü işini yaptırmaktadır. Sizler de eğer bu gördüğün ürünlerin imal edilmesinde çalışmak ve aylık belirli miktarda bir para kazancı elde etmek istiyor iseniz hemen bu tür firmalar ile etkileşim haline geçmeniz gereklidir.

Firmalar buzdolabı süsü işini genellikle evlere iş konusunda vermektedir. Hem evde boş oturan insanların vakitlerin dolmasını sağlamak hem de onlara bir iş vermek amacı ile evlerde buzdolabı süsü işleri yapılmaktadır. Malzemeleri ve işin nasıl yapılacağını onlar size söylemektedir. Ayrıca malzemelerin içinde genel de uhu ve benzeri yapıştırıcılar da yer almaktadır. Sizlerin tek yapacağı genel konu süsleri o manyetik mıknatıslara yapıştırmak olacaktır.

Daha sonradan ise belirli miktarda yaptığınız süslerden para kazanacaksınız. Bu işi alan kişilerin son zamanlarda oldukça fazla para kazandıkları görülmektedir. Ayrıca bu işi alan kişiler hem bunları firmaya yaparak hem de kendileri artık bu işte tecrübe sahibi olduktan sonra kendi ürünlerini de yaparak satmaktadır. Kendi ürünlerinden kastımız ise belirli tutarda bir maliyet oranı olmaktadır. Özellikle bayanlar ufak çeşitli hayvan figürlerini tığ ile örerek bunu mıknatıs üzerine yapıştırmaktadır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Daha sonradan ise yaptıkları maliyetleri ve emeklerini de fiyat içine katarak konu komşu ve akrabalarına buzdolabı süsü şeklinde satmaktadır. İnsanların bu tarz para kazanma işini destekleyen ve onlara iş veren firmalarda çoktur. Sizler sadece bu tür firmalara ulaşarak bu işi en iyi şekilde ve layığı ile yapmalısınız. Aylık kazancınız ise ortalama 500 TL civarında seyir edecektir. Ama sizler eğer kendiniz yapar ve maliyetlerini kendiniz karşılar iseniz bu ücret oldukça çok olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.